Arsenas Liupenas, vagis dželtelmenas

Maurice Leblanc
Elektroninė knyga
9.99 €

ARSENAS LIUPENAS, VAGIS DŽENTELMENAS: knyga, įkvėpusi visų laikų populiariausią prancūzų Netflix serialą

Maurice’o Leblanc’o herojus Arsenas Liupenas – aristokratiškas, elegantiškas, rafinuotas, šmaikštus, žavus, gudrus prancūzas… ir tikriausiai genialiausias vagis pasaulyje! Pasinerkite į populiariausią prancūzų Netflix serialą LUPIN įkvėpusią knygą ARSENAS LIUPENAS, VAGIS DŽENTELMENAS!

Vargšams ir nekaltiesiems Arsenas Liupenas ne priešas – atvirkščiai, nuoširdus jo dosnumas dažnai juos gelbėja iš beviltiškų situacijų. Apdovanotas puikiu humoro jausmu, mėgstantis prabangą ir moteris, jis sugeba lengvai persikūnyti, virsti neatpažįstamu, apsimesti visai kitu personažu. Liupenas šiek tiek panašus į Robiną Hudą – vagia iš turtingųjų ne tik sau, bet ir vargstantiems. Jo taikinys – turtingieji ir galingieji, bei detektyvas, bandantis sutrukdyti jo šėliojimams.

Prancūziškas herojus tapo toks pat populiarus, kaip ir britiškasis jo amžininkas Šerlokas Holmsas. Maurice‘as Leblanc‘as parašė net 20 knygų apie Arseną Liupeną, kurios sulaukė dar ir daugybės tęsinių.

Šioje knygoje surinktos sąmojo fejerverkais žaižaruojančios geriausios istorijos apie Arseną Liupeną – patį linksmiausią ir žaviausią nusikaltimų genijų, savotišką nusikaltėlių pasaulio Šerloką Holmsą, galiausiai tapusį detektyvu.

Nepakartojami nuotykiai, sudėtingi siužeto vingiai ir šmaikšti ironija įkvėpė ne tik naująjį „Netflix“ serialą „Lupin“ su talentinguoju Omaru Sy, bet ir tokias kultines juostas, kaip „Apgaulė“, „Oušeno vienuoliktukas“, Jameso Bondo seriją ir daugybę kitų.

Iš prancūzų kalbos vertė Stasė Banionytė.

AutoriaiMaurice Leblanc
LeidyklaObuolys
ISBN

9786094843730

Knygos kategorijaVisa grožinė
Data

2021-06-17