Svarbi informacija!

Nėra autoriaus
Elektroninė knyga
0.00 €

Laba diena,

Pranešame, kad nuo 2022-06-30 elektroninių knygų platforma „Milžinas“ stabdo savo veiklą. Nuo šios dienos puslapis www.milzinas.lt ir „Milžino“ programėlė taps neaktyvūs.

  • Jei Milžino platformoje esate įsigiję knygų, turėtumėte jas atsisiųsti ir išsisaugoti atskirai savo įrenginyje. Tai galite padaryti prisijungę prie savo paskyros www.milzinas.lt --> pasirinkti skyrelį „Biblioteka“ --> po knygomis paspausti aktyvią nuorodą „Atsisiųsti”.
  • Jei turite automatinę mėnesinę prenumeratą, už kurią mokate automatiškai – paslauga bus sustabdyta nuo 2022-06-30.
  • Jei turite aktyvuotą 3 mėnesių prenumeratą – prenumerata nutruks automatiškai.
  • Jei turite aktyvuotą 6 arba 12 mėnesių prenumeratą – paslauga bus teikiama iki 2022-06-30, o už neišnaudotą prenumeratos laikotarpį grąžinsime Jums pinigus. Dėl pinigų grąžinimo prašome kreiptis į mus el. paštu pagalba@milzinas.lt (arba atsakant į šį laišką) su prašymu grąžinti pinigus už neišnaudotą paslaugą (laiške nurodykite prenumeratos kodą, kurį panaudojote).
  • Jei turite dar neaktyvuotą prenumeratos kodą – galite jį aktyvuoti ir naudotis prenumerata iki 2022-06-30 arba galite kreiptis į mus el. paštu pagalba@milzinas.lt (arba atsakant į šį laišką) su prašymu grąžinti pinigus už nepanaudotą paslaugą (laiške nurodykite nepanaudotą prenumeratos kodą).


Visos paskyros bei asmeniniai duomenys bus ištrinti 2022-06-30, tačiau informuojame, kad tuo atveju, jei mūsų svetainėje atlikote pirkimą ir prašėte PVM sąskaitos faktūros, asmens duomenys, nurodomi PVM sąskaitoje faktūroje, liks saugomi LR pridėdinės vertės mokesčio įstatymo numatyta tvarka 10 metų ir jų ištrinti negalime. Kilus bet kokiems klausimams dėl asmens duomenų tvarkymo, galite kreiptis į mūsų duomenų apsaugos pareigūną el. p. pareigunas@alg.lt.

Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis el. paštu pagalba@milzinas.lt

Dėkojame už mums skirtą laiką.

Pagarbiai

Milžino komanda

AutoriaiNėra autoriaus
LeidyklaIniciatorius
ISBN

00000000

Data

2022-01-19

Susijusios prekės

Milžino prenumerata
Milžino prenumerata