Septynetas: amžinai tavo. Dar erotiškesnė, prabanga tviskanti, netikėtų posūkių ir meilės kupina antroji „Septyneto“ dalis

(Elektroninė knyga)
Septynetas: amžinai tavo. Dar erotiškesnė, prabanga tviskanti, netikėtų posūkių ir meilės kupina antroji „Septyneto“ dalis Donata Kontenienė (Elektroninė knyga)
5,49 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Kaip pegrudrauti pavojingiausią klubą pasaulyje?
Po audringos santykių pradžios Gabrielė pagaliau gauna viską, ko troško – mylimą vyrą Antonį, sūnų ir prabangius namus Toskanoje. Mėgaudamasi svaiginančiomis laimės akimirkomis, ji nė neįtaria, kad mylimojo praeitis nedingo ir paslaptingas „Septyneto“ klubas kėsinsis sugriauti viską, ką ji turi brangiausio.
Nors ir nebenori būti vienu iš pavojingų ir žiaurių turtuolių, kurie renkasi tenkinti savo aistrų „Septyneto“ klube, Antonis supranta, kad nuo priklausymo klubui jį išvaduos tik mirtis. Bet net ir ji nenutrauks ryšių su septynetais, nes, pagal įstatus, ištikimybę klubui turės prisiekti jo sūnus. Tai supratęs Antonis pradeda regzti planą, galintį išgelbėti jo ir Gabrielės šeimą.
Dar erotiškesnė, prabanga tviskanti, netikėtų posūkių ir meilės kupina antroji „Septyneto“ dalis. Ar pavyks Antoniui ištrūkti iš klubo? Kokie pavojai tyko Gabrielės? Kaip išgelbėti tuos, kuriuos labiausiai myli? Kaip pergudrauti pavojingiausią klubą pasaulyje?
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Donata Kontenienė
Leidykla Obuolys
ISBN 10 9786090403181
Išleidimo data 2017 lapkr. 6
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai