Namai be atliekų. Išsamus vadovas kaip supaprastinti gyvenimą ir sumažinti atliekų kiekį

(Elektroninė knyga)
Namai be atliekų. Išsamus vadovas kaip supaprastinti gyvenimą ir sumažinti atliekų kiekį Bea Johnson (Elektroninė knyga)
14,12 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Knygoje „Namai be atliekų“ B. Johnson dalijasi patirtimi, kaip jai pavyko pereiti prie paprastesnio gyvenimo sumažinus švaistymą ir atliekų kiekį. Šiandien Beos, jos vyro Skoto ir dviejų jųdviejų sūnų namuose per metus sukaupiamos atliekos telpa į vieno litro stiklainį, o šeimos gyvenimo kokybė akivaizdžiai pagerėjo. Jie turi daugiau laisvo laiko, kurį gali leisti kartu, kasmetės namų ūkio išlaidos sumažėjo net 40 procentų, jie jaučiasi ir yra sveikesni nei kada nors anksčiau.
Šioje knygoje B. Johnson dalijasi esminiais patarimais, atskleidžia nemažai paslapčių ir įžvalgų iš savo patirties. Ji suprantamai paaiškina, kaip nekaupti atliekų pateikdama šimtus paprastų tvaraus gyvenimo gudrybių, kurias gali pritaikyti net ir gyvenantieji įtemptu ritmu: nuo naminių garstyčių recepto ir priešpiečių pakavimo nenaudojant plastiko iki patarimų, kaip išvengti nepageidaujamos korespondencijos arba mėgautis atostogomis nešvaistant išteklių. „Namai be atliekų“ yra elegantiškas ir itin aktualus vadovas, kuris jums suteiks praktinių žinių, kaip pagerinti sveikatą, sutaupyti laiko, pinigų ir užtikrinti geresnę ateitį savo šeimai ir visai mūsų planetai.
Ką apie knygą sako Lietuvos specialistai:
„Ši knyga, tai vadovas visiems, kurie labai nori keisti savo gyvenimą ir aplinką kurioje gyvena, bet nežino nuo ko pradėti. Koncentruota informacija, patarimai ir jokio kategoriškumo. skaitai ir tik renkiesi, ką jau dabar gali pritaikyti savo namuose ir gyvenime.“
Sigita Petrunina
Tinklaraštininkė „Ten kur namai“
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Bea Johnson
Leidykla Dvi tylos
ISBN 10 9786099557168
Išleidimo data 2019 geg. 29
Kategorija Saviugda
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai