Septyni intymumo lygiai

(Elektroninė knyga)
Septyni intymumo lygiai Mattew Kelly (Elektroninė knyga)
6,08 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Visi mes trokštame patirti tikrą artumą.
Nors mūsų širdys trokšta artumo, atsiverti dažnai būna itin sunku. Mums trukdo baimė būti savimi ir pripažinti savo netobulumą. Kitam žmogui atskleidę savo širdies, proto ir sielos paslaptis, rizikuojame tapti ne tik pažeidžiamais, bet ir kuo nors jam nepriimtinais. Vis dėlto intymumo poreikis skatina išsakyti, kas mus jaudina, įkvepia, neramina, ką vejamės ir nuo ko bėgame, kokie demonai slypi mumyse ir kokias svajones puoselėjame savo širdyje. Ši įkvepianti knyga, kuria remiasi daugelis saviugdos mokytojų, patars, kaip palengva atsikratyti kaustančių baimių ir patirti tikrojo intymumo galią.
Įveikę septynis intymumo lygius išgyvename meilę, atsidavimą, pasitikėjimą ir laimę, geriau pažįstame save ir mylimus žmones.

Iš skaitytojų atsiliepimų
„Kupina išminties, lengvai skaitoma ir įtaigiai parašyta knyga apie santykius, kurioje pateikti praktiniai patarimai bus naudingi kiekvienam, ypač poroms, siekiančioms nuoširdaus ir ilgalaikio intymumo. Man ypač patinka teiginys, kad meilė yra įsipareigojimas kitam žmogui padėti tapti geriausiam.“
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Mattew Kelly
Leidykla Alma Littera
ISBN 10 9786090112304
Išleidimo data 2013 saus. 1
Kategorija Santykiai
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai