ŽINIUONIS

Tadeusz Dołęga-Mostowicz
Elektroninė knyga
11.99 €

ŽINIUONIS: Nr. 1 dešimtmečio bestseleris – nepaprasta istorija apie žmogų, kuris prarado viską… Išskyrus jautrią širdį ir gydančias rankas

Likimas jį apdovanojo nepaprastais gabumais… Ir neeiliniais išbandymais. Nepaprasta istorija apie žmogų, kuris prarado viską… išskyrus jautrią širdį ir gydančias rankas. Jaudinanti atmintį praradusio genialaus gydytojo istorija, kuri šią knygą pavertė dešimtmečio bestseleriu. Nepraleiskite galimybės įsigyti du kartus ekranizuotą rašytojo Tadeuszo Dołęga-Mostowicziaus šedevrą ŽINIUONIS.

Genialus chirurgas – Rafalas Vilčura, prikeliantis naujam gyvenimui net beviltiškus pacientus, – staiga dingsta. Viena po kitos atmetamos įvairios jo dingimo versijos. Ne, jis nenusižudė. Tikrai negalėjo būti nužudytas. Ir niekas jo nepagrobė…

Priemiesčio smuklėje sunkiai sužeistas į galvą vyras praranda atmintį. Apiplėštas, be pinigų ir dokumentų gerbiamas gydytojas vos per kelias akimirkas tampa valkata… Praeina penkiolika metų. Policija sulaiko kažkur provincijoje besibastantį vyriškį be dokumentų, kuris nežino savo pavardės. Norėdamas išvengti arešto, bastūnas pasisavina kažkokio Antonio Kosibos dokumentus. Nuo to laiko su tokia pavarde keliauja po šalį.

Laimingo atsitiktinumo dėka jis įsidarbina malūne. Nagingas vyras greitai pelno aplinkinių pasitikėjimą ir pagarbą, o kai susipažįsta su neįgaliu malūnininko sūnumi, iš atminties gelmių išnyra profesinės žinios – jis vaikiną pagydo. Kaimo bendruomenėje greitai pasklinda gandas apie žiniuonį, kuris daro stebuklus.

Ar nepasivys jo praeitis tuomet, kai niekas to nesitikės? Kokių dramatiškų vingių Rafalo gyvenimui parengė likimas?

AutoriaiTadeusz Dołęga-Mostowicz
LeidyklaObuolys
ISBN

9786094841651

Knygos kategorijaRomanai
Data

2020-09-30