Tiesą pasakius

Clare Pooley
Elektroninė knyga
9.78 €

Šeši nepažįstamieji ir viena juos vienijanti nepatogi gyvenimo tiesa…
„Visi meluoja apie savo gyvenimą. Kas būtų, jei, užuot melavę, sakytumėt tiesą?“ Ekscentriškas, bet labai vienišas menininkas Džulianas Džesopas šį klausimą užrašo savo žalsvajame sąsiuvinyje, pavadina jį „Nuoširdumo projektu“ ir palieka jaukioje Monikos kavinėje netoli namų. Suradusi Džuliano sąsiuvinį ir jo įkvėpta, Monika atvirai užrašo savo istoriją ir pasiryžta padėti Džulianui. Tik nė vienas nesitiki, kad tokie maži gerumo gestai gali šitaip pakeisti kitų žmonių gyvenimą...
Žalsvasis sąsiuvinis keliauja iš rankų į rankas po Londoną, vienišių miestą, kol galiausiai šeši nuoširdūs, keisti, kartais juokingi, kartais skaudžiai liūdni nepažįstamieji, žalsvajame sąsiuvinyje išguldę slapčiausius savo išgyvenimus, susiburia Monikos kavinėje. Jie visi savaip patirs, ką reiškia būti sąžiningiems: kai kam bus lemta nusivilti, o kai kam – netikėtai atrasti meilę.
Istorija, kupina vilties, kurios mums visiems šiuo metu taip reikia.
Woman & Home
Pakeliantis dvasią ir priverčiantis susimąstyti kūrinys.
Sophie Kinsella
Džiaugsmingas skaitinys, kuris sušildo iš vidaus.
Beth Morrey
Jeigu Monikos kavinė iš tikrųjų egzistuotų, užsukčiau į ją kasdien.
Laurie Frankel
Gražus romanas, perduodantis svarbią žinutę. Nepaprastai tinka šiems laikams.
Jill Santopolo
Clare Pooley (Klerė Pūlei) – britų rašytoja ir tinklaraštininkė. Ji ilgai dirbo reklamos srityje, kurioje riba tarp nuoširdumo ir fiktyvumo labai trapi, taip pat yra populiaraus tinklaraščio „Mummy was a Secret Drinker“ („Mamytė slapta gėrė“) ir atsiminimų knygos The Sober Diaries (Blaivūs dienoraščiai) autorė. Tiesą pasakius – debiutinis jos romanas, tapęs tarptautiniu bestseleriu ir išleistas 30-yje šalių. C. Pooley kuria savo namų Londono Fulhamo rajone virtuvėje, gyvena su vyru, trimis vaikais, šuniu ir ežiuku. 

AutoriaiClare Pooley
LeidyklaBaltos lankos
ISBN

9786094794605

Knygos kategorijaRomanai
Data

2021-08-25