Šešėlyje

Diane Chamberlain
Elektroninė knyga
9.99 €

JAUSMINGA ŠEIMOS DRAMA JODI PICOULT GERBĖJAMS

KĄ DARYTUM, JEI ATSIDURTUM SITUACIJOJE, KAI NEĮMANOMA PASIRINKTI?

Geriausios Džoelės D’Andželo draugės Maros smegenys pažeistos – gimdant sūnų jai plyšo aneurizma. Džoelė vieniša ir gedi, tad remiasi į vienintelį žmogų, kuris supranta jos skausmą: savo kolegą – ir Maros vyrą – Liamą. Tai, kas prasideda kaip draugiška paguoda, pamažu virsta kai kuo daugiau... ko neigti jau neįmanoma.

Draskoma kaltės ir to, kad jos svajonei dalintis jausmais su Liamu nelemta išsipildyti, Džoelė tvirtai pasiryžta padėti Marai, kad ir labai neįprastomis priemonėmis. Paieškos ją nuveda iki vilos Monterėjuje, Kalifornijoje, pas moterį, kurios gyvenimas apgaubtas paslapčių. Karlina Kling-Šaer yra gydūnė ir, pasak Džoelės tėvų, išgelbėjo Džoelei gyvybę vos jai gimus. Moteris, sauganti didelę paslaptį, veda Džoelę nepažįstamu keliu, kol ši supranta, kad nors viena meilė yra pasmerkta, kitai meilei lemta išsiskleisti.

Mėgausitės šia subtiliai parašyta šeimos drama ir ryškiais veikėjų paveikslais bei netikėtais siužeto posūkiais, iki pat knygos pabaigos spėliosite, kas bus toliau. – Stylist

AutoriaiDiane Chamberlain
LeidyklaAlma Littera
ISBN

9786090145395

Knygos kategorijaŠeimos dramos
Data

2021-05-13

Susijusios prekės

Įlanka vidurnaktį
Įlanka vidurnaktį
Drąsos medis
Drąsos medis
Pavogta santuoka
Pavogta santuoka
Vasaros vaikas
Vasaros vaikas
Išsvajota dukra
Išsvajota dukra