Povo turgelis

Jojo Moyes
Elektroninė knyga
7.25 €

Septintasis dešimtmetis, Atėnė Forster — žavingiausia savosios kartos atstovė. Ši graži, išlepinta, pernelyg daug sau leidžianti mergina pelnė Paskutiniosios Debiutantės pravardę. Jai sutikus tekėti už žavaus jauno paveldėtojo Daglaso Feirli-Hulmo, jos tėvai lengviau atsikvėpė. Tačiau po dvejų metų pasklido gandai apie Atėnės romaną su kažkokiu prekeiviu.
Po trisdešimt penkerių metų Siuzanai Pikok tenka grumtis su garsiosios savo motinos palikimu. Paguodą teikia tik pačios atidaryta krautuvėlė-kavinė, pavadinta „Povo turgeliu“. Ji tampa tikru rojumi ir kitiems miestelio nepritapėliams. Ten Siuzana turbūt pirmą kartą gyvenime randa tikrų draugų, vienas iš jų — Alechandras, pabėgęs nuo Argentinoje jį persekiojančios praeities.
Siuzaną irgi persekioja motinos vaiduoklis, įsiūbavęs tragiškų įvykių grandinę. Tik stojusi prieš savo šeimą ir pripažinusi ilgai slėptus jausmus moteris galės susitaikyti su praeitimi. Pajutusi tvirtą pagrindą po kojomis, ji supranta, kad raktas į istoriją ir į laimę visą laiką buvo čia pat.
Atsiliepimai
Emocingas romanas apie kelių kartų motinų ir dukterų širdperšą ir savęs atradimo džiaugsmą... Nors tai nėra meilės romanas, kaip kitos Moyes knygos, ir čia galima panirti į troškimų jūrą, pasidžiaugti mezgamais santykiais, pajusti optimizmo dvasią ir įžvelgti pastangas padaryti pasaulį geresnį.
* Publishers Weekly
Net jei už lango apniukę, skaitant šią knygą nušvis saulė.
* Good Housekeeping
Suzanos kelionė... sklidina Moyes būdingų mielų ašaras spaudžiančių akimirkų.
* Booklist
Nuostabiai įtraukianti knyga.
* Company
Nuostabu, romantiška, jaudina.
* Daily Mail

AutoriaiJojo Moyes
LeidyklaJotema
ISBN

9789955138839

Knygos kategorijaŠeimos dramos

Susijusios prekės

Vis dar aš
Vis dar aš
Paryžius vienam ir kitos istorijos
Paryžius vienam ir kitos istorijos