Murkiantis buda

Jurgita Barišauskienė
Elektroninė knyga
7.98 €

MURKIANTIS BUDA. MINDFULNESS DOVANA – visiems, kam patiko DIEVAS KELIAUJA INCOGNITO: kasdienio sąmoningumo dovana Jums

MURKIANTIS BUDA – nuostabi knyga visiems, kurie ieško sąmoningumo – lietuviškas atsakas bestseleriui DIEVAS KELIAUJA INCOGNITO, kuris sužavės ir užkariaus Jūsų širdis…

Senoji Adelina tiki, kad katės turi magiškųjų galių ir teikia gėrį namams, kuriuose gyvena, ir šeimininkui, kuris jomis rūpinasi. Tačiau, kai moters sode pasirodo nušiuręs katinėlis, niekas net neįtaria, kaip jo atsiradimas paveiks namų gyventojus. Pavadintas pranašišku Budos vardu, katinas turi atsakymus į visus gyvenimo klausimus, puikiai jaučia slaptas namiškių nuotaikas, juos jungiančias ir skiriančias sroves.

Mirus Adelinai persikėlęs į jos buvusios nuomininkės Mildos namus, Buda gyvena savo katinišką gyvenimą, bando suprasti šeimininkus, kartais stebisi jų elgesiu ir sprendimais, tačiau nepamiršta pareigos rūpintis jais.

Katino gyvenimas teka įprasta vaga, kol namuose pasirodo mirusios Adelinos dvasia – ji turėtų gimti iš naujo. Kad Mildos kūdikis nebijotų pasirodyti pasaulyje, pilname užslėpto pykčio ir nuoskaudų, reikia išlaisvinti žmonių širdis nuo blogų jausmų ir išmokyti jas atleisti. Murkiantis Buda tampa tarpininku tarp dvasinio ir realaus pasaulio. Ar katinui pavyks atlikti savo misiją?

Romanas „Murkiantis Buda“ nepaliks abejingų – tai nuoširdus pasakojimas apie tai, kaip svarbu, kad senos nuoskaudos nenuodytų gyvenimo, apie tai, kad negalėdamas pakeisti situacijos, visada gali pakeisti savo požiūrį į ją. Juk po žiemos visada ateina pavasaris, – sako murkiantis filosofas. Ar verta juo abejoti?

AutoriaiJurgita Barišauskienė
LeidyklaObuolys
ISBN

9786094841385

Knygos kategorijaRomanai
Data

2020-09-30