KARAS IR TAIKA II tomas

Lev Tolstoj
Elektroninė knyga
13.00 €

KARAS IR TAIKA II tomas

II tomas

Vienas iš labiausiai garbinamų literatūros šedevrų, Levo Tolstojaus Karas ir taika – tai epinis pasakojimas apie XIX a. Rusiją, atskleistas per sudėtingą meilės trikampį, jungiantį pagrindinius veikėjus.

Kažkur toli griaudi karas… Nikolajus Rostovas grįžta namo atostogų iš husarų pulko ir randa savo šeimą ant bankroto ribos. Nepaisydamas motinos maldavimų susirasti turtingą nuotaką, Nikolajus lieka ištikimas meilės priesaikai, kurią davė bekraitei pusseserei Soniai.

Nuobodų santuokinį gyvenimą iškeitęs į karą Andrejus Bolkonskis Austerlico mūšyje gauna kovos krikštą ir tik sunkiai sužeistas suvokia, kokios tuščios buvo jo ambicijos.

Jaunoji Nataša Rostova ruošiasi pirmajam savo gyvenimo baliui. Jis, kaip ir karas, sujauks gyvenimą ne vienam romano herojui…

Grafas Levas Tolstojus (1828–1910) galėjo mėgautis prabanga nuo kūdikystės iki mirties, tačiau asmeninės netektys, nuo kurių neapsaugojo jokie turtai, tarnyba Krymo kare paskatino domėtis filosofiniais klausimais apie žmonijos egzistencijos prigimtį, ieškoti prasmingesnių tiesų, galop, tapti humanistu. Išgarsėjęs romanais ANA KARENINA, Karas ir taika, Kreicerio sonata, Ivano Iljičiaus mirtis, L. Tolstojus buvo nepaprastai produktyvus rašytojas ir paliko galybę apsakymų, dramų ir publicistikos darbų. F. Dostojevskio, G. Flauberto, A. Čechovo, V. Woolf, J. Joyce’o, T. Manno, M. Prousto ir kitų amžininkų garbinto rašytojo populiarumas neatslūgsta ir praėjus bemaž 150 metų po Karo ir taikos pasirodymo. Įvairiuose geriausių visų laikų romanų rinkimuose Karas ir taika ne kartą užėmė I-ąją vietą. Šiais metais kūrinys dar kartą ekranizuotas kaip šešių dalių BBC serialas.

AutoriaiLev Tolstoj
LeidyklaObuolys
ISBN

9786094842283

Knygos kategorijaRomanai
Data

2020-09-30

Susijusios prekės

Uždraustasis Tolstojus
Uždraustasis Tolstojus
KARAS IR TAIKA I tomas
KARAS IR TAIKA I tomas
KARAS IR TAIKA III tomas
KARAS IR TAIKA III tomas
KARAS IR TAIKA IV tomas
KARAS IR TAIKA IV tomas