Miunchenas

Robert Harris
Elektroninė knyga
7.25 €

1938-ųjų rugsėjis. Hitleris pasiryžęs pradėti karą. 
Čemberlenas desperatiškai siekia išsaugoti taiką. 
Klausimas bus sprendžiamas mieste, kurį šis įvykis išgarsins visiems laikams. 
Miunchene.
Tarptautinio pripažinimo nusipelniusio romano „Faterlandas“ ir trilogijos apie Ciceroną autoriaus naujas įtempto siužeto kūrinys ne tik apie slaptus agentus, bet ir apie sąmokslą bei sąžinę, ištikimybę ir išdavystę lemtingosios Miuncheno konferencijos metu.
Atsiliepimai
Intelektualus trileris... ypatingas dėmesys skiriamas istorinėms detalėms. Romano stiprybė yra konfliktas tarp to, kas mums, žvelgiantiems atgal, jau yra žinoma, ir itin, gal net pernelyg, tikroviškų jo personažų vilčių ir baimių.
* The Times (JK). Geriausias 2017 m. istorinis romanas
Harrisas vėl išskirtinai meistriškai atgaivina istorinius įvykius.
* The Washington Post
„Miunchenas“ parašytas Harrisui įprastu santūriu stiliumi, nedaugžodžiaujant net ir tada, kai autorius, pasakodamas apie slaptus agentus, pasitelkia vaizduotę... Rezultatas — intriguojantis siužetas, apjungiantis pasakojimus apie diplomatiją ir beprotišką drąsą... istorijos entuziastai liks sužavėti.
* The Richmiond-Times Dispatch
Harrisą išgarsino kruopščiais prielaidų tyrimais pagrįsti pasakojimai apie Antrojo pasaulinio karo įvykius, todėl ir Miunchene išmonė taip meistriškai įausta į istorijos audinį, jog nematyti jokios siūlės. Šis romanas puikiai papildo rašytojo kūrybos kraitį.
* Bookpage
Nuodugniai išgvildentas, griežtai struktūrizuotas ir sumaniai parašytas.
* The Wall Street Journal
Jėga. Harisas kuria magų pasakojimą.
* Metro (Londonas)
Dar vienas kvapą gniaužiantis Roberto Harriso istorinis romanas. „Miunchene“ [jis] jaučiasi it žuvis vandenyje ir labai greitai susiorientuoja XX a. vidurio aplinkoje, kuri prikausto skaitytojo dėmesį „Faterlande“ ir „Enigmoje“, o klaustrofobinė konferencijos aplinka mums primena prieš tai išleistą šio  autoriaus „Konklavą“, kurioje tyrinėjami Vatikano politikos užkulisiai... Ant karo slenksčio vykstančių politinių machinacijų fone kuriamas jame neišsitenkantis įspūdingas siužetas.
* The Guardian
Pasakotojas profesionalas... Harrisas yra neabejotinas žodžio meistras.
* Express (Londonas)
Prikaustantis dėmesį... Harrisas pasakoja nepaprastai įtikinamai... Istorinis romanas, vaizduotės kūrinys, jaudinantis trileris... Harisas yra neabejotinas autoritetas.
* The Scotsman
Trilerio meistras Robertas Harisas jam deramą vietą skaitomiausių autorių viršūnėje užima ir be šios rekomendacijos, vis dėlto jis vis tiek ją gaus... Tobula proza... tarp eilučių grėsmingai tyko brutalumo nuojauta, atrodo, kad tuojau ims dunksėti auliniai kariški batai... Vargu ar istoriją galima perteikti dar geriau.
* Sport Sunday (Londonas)
Roberto Harriso debiutiniame trileryje „Faterlandas“ nusenęs, sergantis Hitleris į knygos puslapius nė neįleidžiamas. O „Miunchene“ jis vaikšto, kalba, garsiai šūkauja... Portretas atkurtas labai vaizdžiai. Harrisas atgaivina istoriją. Į savo pasakojimą jis labai vykusiai įterpia įspūdingus faktus ir smulkias detales.
* The Times (Londonas)
Įtemptas ir subtilus pasakojimas apie 1938-aisiais pasirašytą čekų pirkimo-pardavimo sandorį.
* Financial Times
Žavintis, informatyvus ir kupinas nujaučiamos įtampos.
* Kirkus Reviews
Dar vienas neabejotinas bestseleris. Kruopščiai apgalvotas, įtikinamai parašytas.
* Booklist

AutoriaiRobert Harris
LeidyklaJotema
ISBN

9789955138785

Knygos kategorijaIstoriniai romanai

Susijusios prekės

Konklava
Konklava