Bendravardis

(Elektroninė knyga)
Bendravardis Jhumpa Lahiri (Elektroninė knyga)
5,99 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Senelė, sužinojusi, kad Ašima laukiasi, suvirpėjo iš džiaugsmo, jog galės pavadinti pirmąjį šeimos sahibą. Tad Ašima su Ašoku nusprendė duoti vaikui vardą vėliau, kai gaus jos laišką...

Tačiau laikas bėgo, o laiško iš Indijos nebuvo. Amerikos biurokratai pareikalavo nedelsiant pavadinti berniuką. Apimtas panikos, tėvas nusprendė duoti jam savo mėgstamo rašytojo – Gogolio vardą. Užaugintas Amerikos priemiestyje, bet aulėtas pagal indų tradicijas Gogolis staiga panoro atsikratyti nepatogaus vardo ir pasipriešinti savo tėvų bengalų puoselėjamoms vertybėms. Jis pats pasirinko gyvenimo kelią, nuklotą prieštaringų jausmų ir praradimų.
Elegantiškas, subtilus ir jaudinantis bengalų kilmės rašytojos Jhumpos Lahiri romanas Bendravardis plėtoja autorei itin svarbias imigrantų patirčių, kultūrų susidūrimo, ryšio tarp skirtingų kartų temas. Su stebėtinu įžvalgumu ji pasakoja ne tik apie vaikui parenkamo vardo svarbą ir tėvų puoselėjamas viltis, bet ir apie tai, kaip lėtai ir kartais skausmingai atrandame patys save.
Jhumpa Lahiri gimė Londone, užaugo JAV. Pirmas jos apsakymų rinkinys Negalavimų vertėjas 2000-aisiais laimėjo Pulicerio premiją už grožinės literatūros kūrinį, žurnalo The New Yorker premiją už geriausią pirmąją knygą, tapo PEN / Hemingvėjaus konkurso laureatu.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Jhumpa Lahiri
Leidykla Vaga
ISBN 10 9785415024919
Išleidimo data 2017 birž. 1
Kategorija Romanai
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai