Pražūtingas vidurvasaris

(Elektroninė knyga)
Pražūtingas vidurvasaris Viveca Sten (Elektroninė knyga)
5,49 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Karštą liepos rytą idiliškoje Švedijos atostogų saloje Sandhamne šunį pasivaikščioti išvedęs vietos gyventojas aptinka siaubingą radinį – į krantą išplautą ir žvejybos tinkle įsipainiojusį lavoną.
Kriminalinės policijos komisaras Tomas Andreasonas pirmasis atvyksta į įvykio vietą. Neilgai trukus jis nustato, kad skenduolis – Kristeris Bergrenas, viengungis, kilęs iš žemyninės šalies dalies ir jau prieš keletą mėnesių pradingęs. Visi ženklai rodo, kad tai nelaimingas atsitikimas, bet netikėtai misionierių namuose randamas kitas stipriai sužalotas lavonas. Paaiškėja, kad tai – velionio Bergreno pusseserė, kurią Tomas apklausė Stokholme vos prieš kelias dienas.
Kadangi salos gyventojai, sužinoję tokias naujienas, tampa itin nekalbūs, Tomas kreipiasi pagalbos į savo vaikystės draugę, saloje gyvenančią banko juristę Norą Lindę. Kartu jie mėgina įminti mįsles, užduotas dviejų paslaptingų pašaliečių. Negana to, buvę artimi draugai stengiasi išsiaiškinti, kas nutiko jų pačių gyvenime. Juk tiek vandens nutekėjo nuo to laiko, kai juodu dar būdami jauni drauge džiaugėsi saulėtomis vasaros dienomis ...
Viveca Sten (g. 1959 m.) – švedų rašytoja, kurios populiarios „Sandhamno žmogžudysčių“ serijos romanų visame pasaulyje parduota daugiau nei keturi milijonai egzempliorių. 2015 metais, pasirodžius aštuntajai šio ciklo knygai, Viveca Sten galutinai įsitvirtino kaip viena iš populiariausių šalies autorių. „Sandhamno žmogžudysčių“ serijos romanai nuolat karaliauja perkamiausių knygų sąrašuose, be to, jie virto itin sėkmingu švedų televizijos miniserialu, kurį visame pasaulyje išvydo keturiasdešimt milijonų žiūrovų. Rašytoja gyvena Stokholme su vyru ir trimis vaikais, bet labiausiai mėgsta lankytis ir su šeima atostogauti Sandhamno saloje, kurioje ir gimsta visi romanai.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Viveca Sten
Leidykla Obuolys
ISBN 10 9786090403884
Išleidimo data 2018 geg. 17
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai