Pinigų socializmas. Naujosios pasaulinės depresijos tikrosios priežastys

(Elektroninė knyga)
Pinigų socializmas. Naujosios pasaulinės depresijos tikrosios priežastys Roland Baader (Elektroninė knyga)
0,00 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Rolandas Baaderis – žymus austrų ekonomikos mokyklos atstovas Vokietijoje, Nobelio premijos laureato Friedricho A. von Hayeko mokinys.
Knygoje „Pinigų socializmas, naujosios pasaulinės depresijos tikrosios priežastys“ autorius išsamiai aptaria 2008 m. prasidėjusią pasaulinę ekonominę depresiją. Nors tikrųjų dabartinės depresijos priežasčių negali paaiškinti jokios klaidingos teorijos, formuojamos viso pasaulio universitetų ekonomikos fakultetuose bei žiniasklaidoje įsigalėjusios infliacionistinės (keinsistinės) laiko dvasios, šias priežastis įminti sugebėjo austrų mokyklos ekonomistai. O kadangi jų diagnozė yra tiksli ir logiškai tvarkinga, jų siūlomi vaistai taip pat yra vienintelis būdas pramoninėms Vakarų šalims išsigelbėti nuo gresiančio nesuvokiamai gilaus skurdo ir siaubingo kracho.
R. Baaderis knygoje pateikia ne tik depresijos priežasčių analizę, bet ir moksliškai tiksliai rodo išsigelbėjimo kelius. Šis veikalas yra vienas iš bandymų suteikti teorinius apmatus, kurių pagalba galima būtų suprasti, kaip ir kodėl vyksta krizės ir kur tai veda.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Roland Baader
Leidykla LLRI
ISBN 10 9786098101119
Išleidimo data 2017 saus. 30
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai