Pagalba

Kaip naudoti Milžiną

Ateikite į www.milzinas.lt, nusipirkite eknygą, atsidarykite Milžino programėlę savo mobiliame įrenginyje ir nusipirkta knyga bus automatiškai parsiųsta. Be to, turite galimybę naudotis papildomomis galimybėmis, kurių nėra popierinėse knygose - padidinti raidžių dydį, pakeisti lapo spalvą iš baltos į juodą (taip patogiau skaityti naktį). Interneto ryšio reikia tik parsisiųsti nupirktas knygas, po to visada jas turite savo įrenginyje ir ryšis nereikalingas. Visas jūsų nusipirktas knygas saugome nemokamai ir jų niekada neprarasite.

Pagalba

Jei susidūrėte su problemomis, parašykite mums elektroniniu paštu pagalba@milzinas.lt.

Dažni klausimai

1. Kaip naudoti Milžiną?
- susikurkite paskyrą čia.
- parsisiųskite mobilią programėlę Milžinas iš App Store ar Google Play ir prisijunkite.
- pirkite knygas ar siųskitės nemokamas ištraukas www.milzinas.lt ir rasite jas, paruoštas skaitymui, savo Milžino programėlėje.

2. Kaip pirkti knygas Milžine?

Milžino knygas galima skaityti dviem būdais:

a) Milžino prenumerata kainuoja 4,95 euro per mėn. ir galite skaityti daugiau nei 2000 knygų mokėdami tik vieną prenumeratos mokestį per mėnesį. Prenumeratoje knygų neįsigijate savo nuosavybėn, o nuomojate ir galite skaityti tol kol mokate mėnesinį prenumeratos mokestį. Tai geriausias būdas skaityti daugumai žmonių.

b) Galite pirkti kiekvieną knygą atskirai - kainos nuo 0,99 iki 12-16 eurų. Taip knygą įsigijate savo nuosavybėn, analogiškai kaip ir “popierinę” knygą. Įsigiję knygą galite perkelti knygos failą ir į kitas eknygų skaitymo programas, taip pat skaityti kompiuteryje. Apie 15% Milžino knygų galima tik įsigyti atskirai, jos nėra prieinamos prenumeratoje.

3. Kur pirkti knygas?
Pirkti galima tik milzinas.lt svetainėje. Programėlėje pirkti nėra įmanoma.

4. Kuo skiriasi milzinas.lt svetainė ir "Milžino" programėlė?
Svetainė milzinas.lt yra parduotuvė, čia knygas reikia pirkti. Programėlė "Milžinas" yra eknygų skaityklė, čia knygas reikia skaityti. Nupirktos knygos ar prenumerata automatiškai įkeliamos į programėlę.

5. Kaip gauti nemokamas ištraukas iš knygų?
Šioje svetainėje spauskite ant bet kurios knygos ir šalia kainos rasite dvi nuorodas -  "Nusiųsti į Milžino programėlę" ir "Žiūrėti iškart". Paspaudę pirmąją nuorodą, galėsite skaityti nemokamą ištrauką programėlėje, paspaudę antrąją nuorodą - iškart interneto naršyklės lange.

6. Parsisiunčiau knygą ar jos ištrauką ir kai kurie paveiksliukai (pavyzdžiui, knygos viršelis), rodomi tik dalinai ar perskeliami per du puslapius, kodėl?
Taip atsitinka, nes leidėjai nevisiškai pritaikė knygą skirtingiems ekrano dydžiams. Praneškite mums pagalba@milzinas.lt ir perduosime leidėjui, kad problema būtų ištaisyta. 

7. Kaip registruotis svetainėje?
Spauskite šią nuorodą ir pateikite prašomą informaciją. Galima registruotis ir per Facebook, tada spauskite mėlyną Facebook mygtuką.

8. Parsisiunčiau programėlę, bet randu ten tik vieną knygą, kaip gauti daugiau?
Knygas pirkite ar siųskites nemokamas ištraukas šioje svetainėje ir jos automatiškai atsidurs programėlėje jūsų įrenginyje. 

9. Kada gausiu nusipirktą knygą?
Po 1-2 min. nusipirktą knygą jau turite rasti savo Milžino programėlėje. Atnaujinti (refresh) knygų sąrašą programėlėje galite patempdami programėlę į apačią (swipe down). Jei vis tiek nerandate naujos knygos, įsitikinkite, kad prisijungėte programėlėje prie to pačios paskyros, kurioje nusipirkote knygą. Tai galite padaryti atsijungdami nuo paskyros programėlėje ir vėl prisijungdami.

10. Kaip surasti norimą knygą?
Paieškos laukelis yra titulinio puslapio viršuje. Galite ieškoti autoriaus arba pavadinimo. Ieškoma ir pagal dalinę frazę, nebūtina suvesti pilną pavadinimą ar autoriaus vardą. Galite naudoti ir išsamią paiešką.

11. Kaip ištrinti perskaitytą knygą ar ištrauką iš savo įrenginio?
Apple įrenginyje atsidarykite "Parsiųstas" knygas, pakeiskite išvaizdavimą į sąrašą (list) ir brukštelkite iš dešinės į kairę ant knygos pavadinimo. Android įrenginyje paspauskite ir palaikykite ant knygos pavadinimo. Nemokamas ištraukas galite ištrinti iš "Visų" knygų, o nupirktas knygas - tik iš "Parsiųstų".

12. Ką reiškia programėlės skyriai "Mano knygos", "Prenumerata" ir "Atsiųstos"?

Prenumerata - visos prenumeratos knygos. Kad skaityti, paspauskite ant knygos viršelio ir po kelių sekundžių knyga atsiras jūsų įrenginyje. Atsiųsta knyga žymima geltona rodykle. Galima ir ieškoti norimos knygos pagal autorių ar pavadinimą, spaudžiant didinamąjį stiklą viršuje.

Atsiųstos - knygos, kurias esate atsisiuntusi į savo įrenginį. Joms skaityti jau nereikia interneto ryšio.

Mano knygos - tai nesusiję su prenumerata. Čia rodomos jūsų nupirktos knygos, kurias pirkote po vieną. Jos jums priklauso visam laikui. Paspauskite ant viršelio, kai norite atsisiųsti. Kad skaityti čia esamas knygas prenumeratos užsakyti nereikia, reikia pirkti atskiras knygas.

13. Kodėl nerandu norimos knygos?
Todėl, kad leidėjai nusprendė neleisti knygos elektroniniu formatu. Parašykite mums pagalba@milzinas.lt, kokios knygos nerandate ir mes perduosime leidėjui. 

Turite klausimų ar pastabų?

Rašykite elektroniniu paštu

parduotuve@milzinas.lt