Pagalba

 

Pagalba

Jei susidūrėte su problemomis, parašykite mums elektroniniu paštu pagalba@milzinas.lt.

Dažni klausimai

1. Kaip naudoti Milžiną?

Naudotis „Milžinu“ - ypač paprasta. Pirmiausia turėtumėte užsiregistruoti svetainėje su savo el. pašto adresu ir slaptažodžiu, tuomet galite nusipirkti knygą ar prenumeratą, o knygas skaityti galėsite Milžino programėlėje. Be to, turite galimybę naudotis papildomais privalumais, kurių nesuteikia popierinių knygų skaitymas - padidinti raidžių dydį ar pakeisti lapo spalvą iš baltos į juodą (taip patogiau skaityti naktį). Interneto ryšio reikia tik parsisiunčiant nupirktas ar prenumeratos knygas - po to jas rasite programėlėje, skiltyje „Atsisiųstos” knygos, tada interneto ryšys skaitymui nereikalingas. Prisijungę, siųskite knygas iš skyrių „Mano knygos” (nupirktos knygos) arba „Prenumerata” (prenumeruojamos knygos). Visas jūsų nusipirktas knygas saugome nemokamai ir jūs jų niekada neprarasite.

a) Prisiregistruokite prie milzinas.lt svetainės su savo el. pašto adresu bei slaptažodžiu;
b) Aktyvuokite paskyrą prisijungiant prie savo el. pašto ir laiške paspaudus ant aktyvavimo nuorodos;
c) Atsisiųskite Milžino programėlę Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.almawebshop arba iOS: https://apps.apple.com/lt/app/milzinas/id1014911692 DĖMESIO! Milžino programėlė yra nemokama ir palaikoma Android 6 ir naujesnės versijos bei visose iOS.
d) Pirkite prenumeratą arba knygą: prenumerata gali būti automatiškai besitęsianti arba prenumeratos kodas: https://milzinas.lt/milzino-prenumeratos-variantai
d.1. Jeigu pirkote automatiškai besitęsiančią prenumeratą - ji aktyvuojasi nedelsiant, vos tik gauname apmokėjimą ir tęsis kiekvieną mėnesį, kol jos nenutrauksite (mokestis nuskaitomas automatiškai);
d.2. Jeigu pirkote prenumeratos kodą (3, 6, 12 mėn.) - sulaukite, kol gausite kodą atskiru el. paštu (jie siunčiami tik darbo metu). Kodą suveskite čia: https://milzinas.lt/kodas
d.3. Jeigu pirkote knygą, ją rasite www.milzinas.lt paskyroje Bilioteka ir Milžino programėlėje Mano knygos. Patogiausia knygas skaityti programėlėje.
e) Prisijunkite prie programėlės tuo pačiu el. pašto adresu bei slaptažodžiu, kuriais registravotės prie milzinas.lt svetainės;
f) Prenumeratos knygas rasite skiltyje „Prenumerata“, o pirktas knygas skiltyje „Mano knygos“ - paspaudus ant norimos skaityti knygos, ji bus atsiųsta ir perkelta į skyrelį „Atsisiųstos“. Atsiųstų knygų skaitymui interneto ryšys nėra reikalingas, jo reikia tik parsisiunčiant knygas.

2. Kaip pirkti knygas Milžine?

Milžino knygas galima skaityti dviem būdais:

a) Milžino prenumerata kainuoja 4,95 euro per mėn. ir galite skaityti daugybę knygų mokėdami tik vieną prenumeratos mokestį per mėnesį. Prenumeratoje knygų neįsigijate savo nuosavybėn, o nuomojate ir galite skaityti tol, kol mokate mėnesinį prenumeratos mokestį. Tai geriausias būdas skaityti daugumai žmonių.

b) Galite pirkti kiekvieną knygą atskirai - kainos nuo 0,99 iki 12-16 eurų. Taip knygą įsigijate savo nuosavybėn, analogiškai kaip ir “popierinę” knygą. Įsigiję knygą galite perkelti knygos failą ir į kitas eknygų skaitymo programas, taip pat skaityti kompiuteryje. Apie 15% Milžino knygų galima tik įsigyti atskirai, jos nėra prieinamos prenumeratoje.

3. Kur pirkti knygas?
Pirkti galima tik www.milzinas.lt svetainėje. Programėlėje pirkti nėra įmanoma. Tiesiog prisijunkite prie savo paskyros milzinas.lt ir galite nusipirkti knygą. Nusipirkus ją rasite savo paskyroje svetainėje bei Milžino programėlėje. Galite nusipirkti knygą ar prenumeratą. Nupirktos knygos ar prenumerata automatiškai įkeliamos į programėlę.

4. Kuo skiriasi milzinas.lt svetainė ir "Milžino" programėlė?
Svetainė milzinas.lt yra parduotuvė, čia knygas reikia pirkti. Programėlė "Milžinas" yra eknygų skaityklė, čia knygas reikia skaityti. Nupirktos knygos ar prenumerata automatiškai įkeliamos į programėlę.

5. Kaip gauti nemokamas ištraukas iš knygų?
Šioje svetainėje spauskite ant bet kurios knygos ir šalia kainos rasite nuorodą "Žiūrėti ištrauką".

6. Parsisiunčiau knygą ar jos ištrauką ir kai kurie paveiksliukai (pavyzdžiui, knygos viršelis), rodomi tik dalinai ar perskeliami per du puslapius, kodėl?
Taip atsitinka, nes leidėjai nevisiškai pritaikė knygą skirtingiems ekrano dydžiams. Praneškite mums pagalba@milzinas.lt ir perduosime leidėjui, kad problema būtų ištaisyta. 

7. Kaip registruotis svetainėje?
Spauskite šią nuorodą ir pateikite prašomą informaciją. Galima registruotis ir per Facebook, tada spauskite Facebook mygtuką.

8. Parsisiunčiau programėlę, bet randu ten tik vieną knygą, kaip gauti daugiau?
Knygas pirkite ar siųskites nemokamas ištraukas šioje svetainėje ir jos automatiškai atsidurs programėlėje jūsų įrenginyje. 

9. Kada gausiu nusipirktą knygą?
Po 1-2 min. nusipirktą knygą jau turite rasti savo Milžino programėlėje. Atnaujinti (refresh) knygų sąrašą programėlėje galite patempdami programėlę į apačią (swipe down). Jei vis tiek nerandate naujos knygos, įsitikinkite, kad prisijungėte programėlėje prie to pačios paskyros, kurioje nusipirkote knygą. Tai galite padaryti atsijungdami nuo paskyros programėlėje ir vėl prisijungdami.

10. Kaip surasti norimą knygą?
Paieškos laukelis yra titulinio puslapio viršuje. Galite ieškoti autoriaus arba pavadinimo. Ieškoma ir pagal dalinę frazę, nebūtina suvesti pilną pavadinimą ar autoriaus vardą. Galite naudoti ir išsamią paiešką.

11. Kaip ištrinti perskaitytą knygą ar ištrauką iš savo įrenginio?
Apple įrenginyje atsidarykite "Parsiųstas" knygas, pakeiskite išvaizdavimą į sąrašą (list) ir brukštelkite iš dešinės į kairę ant knygos pavadinimo. Android įrenginyje paspauskite ir palaikykite ant knygos pavadinimo. Nemokamas ištraukas galite ištrinti iš "Visų" knygų, o nupirktas knygas - tik iš "Parsiųstų".

12. Ką reiškia programėlės skyriai "Mano knygos", "Prenumerata" ir "Atsiųstos"?

Prenumerata - visos prenumeratos knygos. Norėdami skaityti, paspauskite ant knygos viršelio ir po kelių sekundžių knyga atsiras jūsų įrenginyje. Atsiųsta knyga žymima geltona rodykle. Galima ir ieškoti norimos knygos pagal autorių ar pavadinimą, spaudžiant didinamąjį stiklą viršuje.

Atsiųstos - knygos, kurias esate atsisiuntę į savo įrenginį. Joms skaityti jau nereikia interneto ryšio.

Mano knygos - tai nesusiję su prenumerata. Čia rodomos jūsų nupirktos knygos, kurias pirkote po vieną. Jos jums priklauso visam laikui. Paspauskite ant viršelio, kai norite atsisiųsti. Kad skaityti čia esamas knygas prenumeratos užsakyti nereikia, reikia pirkti atskiras knygas.

13. Kodėl nerandu norimos knygos?
Todėl, kad leidėjai nusprendė neleisti knygos elektroniniu formatu. Parašykite mums pagalba@milzinas.lt, kokios knygos nerandate ir mes perduosime leidėjui. 

14. Kodėl dingo mano prenumeratos knygos?
Taip gali nutikti, jeigu prie paskyros nebuvote prisijungę nei karto per 1,5 mėnesio arba vyko įrenginio programinės įrangos atnaujinimas, kadangi prenumeratos knygos yra saugomos telefono atmintyje.

Turite klausimų ar pastabų?

Rašykite elektroniniu paštu

parduotuve@milzinas.lt