NERIBOTA ATMINTIS: kaip panaudoti pažangiausias mokymosi technikas, padedančias greičiau mokytis, daugiau įsiminti ir nuveikti

(Elektroninė knyga)
NERIBOTA ATMINTIS: kaip panaudoti pažangiausias mokymosi technikas, padedančias greičiau mokytis, daugiau įsiminti ir nuveikti Kevin Horsley (Elektroninė knyga)
7,99 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Jūsų atmintis irgi gali būti beribė.
Galbūt tenka įsisavinti begalę informacijos? Galbūt sunku įsiminti svarbius duomenis? O galbūt gaištate laiką ir kalate vis tą pačią medžiagą?
Skaitydamas šį vadovą sužinosite, kaip paaštrinti protą, lavinti atmintį ir protinius gebėjimus. Išsiaiškinsite, kaip ugdyti įgūdžius, padedančius įsiminti itin daug informacijos ir kontroliuoti savo verslą bei visą gyvenimą.
Šios knygos temos
Šešios efektyvios atminties lavinimo sistemos, padedančios labai greitai įsiminti ir prisiminti
Gebėjimas vietoj 7 fragmentų trumpalaikėje atmintyje išsaugoti daugiau kaip 50 fragmentų
Gebėjimas lengvai prisiminti išmoktą testų ir egzaminų medžiagą
Gebėjimo sutelkti dėmesį lavinimas
Gebėjimas iškart bet kokioje situacijoje įsiminti vardus
XXI a. gebėjimas greičiau mokytis ir veiksmingiau panaudoti savo protą gali tapti vieninteliu pranašumu prieš varžovus. Perskaitęs knygą „Beribė atmintis", tapsite tikru atminties meistru.
Kevinas Horslis (Kevin Horsley) yra vienas iš nedaugelio žmonių, gavusių tarptautinio atminties didmeistrio titulą. Taip pat jis yra atminties lavinimo čempionato medalininkas, pagerinęs Everesto atminties testo pasaulio rekordą. K. Horslis profesionalus tarptautiniu mastu pripažintas lektorius, skaitęs paskaitas daugybėje šalių. Jis padeda organizacijoms tobulinti mokymo(si), motyvacijos skatinimo, kūrybiškumo ir mąstymo ugdymo metodus.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Kevin Horsley
Leidykla Liūtai ne avys
ISBN 10 9786098194043
Išleidimo data 2018 lapkr. 20
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai