Tėvo Stanislovo saulė

(Elektroninė knyga)
Tėvo Stanislovo saulė Valentina Šereikienė (Elektroninė knyga)
6,04 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Koks iš tikrųjų buvo fenomenu vadintas Tėvas Stanislovas?
Apie Tėvą Stanislovą OFM Cap. (Algirdą Mykolą Dobrovolskį) sklando daug pasakojimų ir legendų. Tai asmenybė, kuri visada buvo vertinama nevienareikšmiškai. Pas garsųjį kunigą – kapucinų vienuolį – ieškodami pagalbos ar sielos ramybės keliavo tiek į bėdą patekę žmonės, tiek menininkai, seimo nariai ar net prezidentai. Kiekvienam kunigas turėjo gerą žodį, nuraminimą ar pamokymą. Kartais tokie susitikimai net keisdavo gyvenimus.
Devyniolika metų pas Tėvą Stanislovą Dotnuvoje ir Paberžėje besilankiusi ir dirbusi Valentina Šereikienė surinko šio nepaprasto kunigo artimos aplinkos žmonių prisiminimus, iš kurių po mažą gabalėlį dėliojamas Tėvo Stanislovo portretas: kalėjęs lageryje, bet nekaltinęs savo skriaudėjų, laužęs bažnyčios normas, bet globotas jos vadovybės, kovojęs už žmonių blaivybę ir gelbėjęs žydus.
Jis tarsi nieko nedarydamas nuversdavo kalnus. O kur dar liudijimai apie išsipildžiusias pranašystes, mistiško pasveikimo atvejus ar kitokius stebuklus...
Ko pas Tėvą Stanislovą važiuodavo mafijos pasaulio atstovai? Kodėl kunigas nerakino vienuolyno durų? Kokiu tikslu jis kaupė įvairias senienas? Kokią Tėvo Stanislovo paslaptį norėjo sužinoti Jurga Ivanauskaitė? Dėl kokios priežasties tik jis vienas galėjo tikrinti vienuolynui paaukotus produktus? Atsakymai į šiuos klausimus dažnam sukelia nuostabą.
Knygos pasakojimus papildo rinktinės nuotraukos, o prie knygos pridėtas A. Juozaičio ir A. Bugvilionienės filmas „Tėvas Stanislovas: stotis tyloje“ leidžia artimiau susipažinti su šia neeiline asmenybe.
Lai Tėvo Stanislovo saulė šildo ir stiprina Jus visus!
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Valentina Šereikienė
Leidykla Obuolys
ISBN 10 9786090404003
Išleidimo data 2018 vas. 12
Kategorija Religija
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai