Trečiojo Reicho viduje. Hitlerio ginkluotės ministro Alberto Speero memuarai

(Elektroninė knyga)
Trečiojo Reicho viduje. Hitlerio ginkluotės ministro Alberto Speero memuarai Albert Speer (Elektroninė knyga)
11,65 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

„Nacių Vokietija iš pirmųjų lūpų. Išsamus ir sukrečiantis Hitlerio portretas, papasakotas žmogaus, visą laiką dirbusio fiurerio dešinėje.”
- The New York Times
Kas jis, žmogus, vardu Albertas Speeras? Naivus aristokratiškų manierų architektas, talento ir likimo valia tapęs Adolfo Hitlerio bičiuliu? O gal fanatiškas nacis, monstras ir karo nusikaltėlis, tik per plauką išvengęs Niurnbergo proceso kartuvių? Ar tiesiog genialus vadybininkas – Trečiojo reicho ministras, stebuklingu būdu beprotiškai maksimaliai įsukęs Vokietijos karo pramonės mašinos smagračius?
Skaitydamas memuarus, nepaliauji stebėtis pulsuojančiu, gyvu nervu ir kartu nepaprastai lengvu autoriaus stiliumi. Taip, neabejotinai prie visų Alberto Speero talentų tenka priskirti ir šį – rašytojo. Nuteistas 20 metų kalėti už tai, kad kaip ginkluotės ir amunicijos reikalų ministras naudojosi vergų darbu, A. Speeras slapta rašė ir išsiuntė iš Špandau kalėjimo 1200 atsiminimų rankraščio puslapių. Jie virto dviem atsiminimų knygomis, atskleidžiančiomis intriguojantį Hitlerio ir paties „chameleono architekto“ portretą.
Knyga, kurią laikote rankose, nėra memuarai tradicine (nuobodžiąja) šio žanro prasme. Tai veikiau detektyvinio romano stiliumi perpasakojami autoriaus išgyvenimai, nukelsiantys į Trečiojo reicho kanceliarijos ir karo frontų užkulisius su juose veikiančiais herojais ir antiherojais – taip, kaip visa tai matė Albertas Speeras. Ši knyga – tai ir dramatiškas epochos veidrodis, šviežiu, Lietuvos skaitytojui dar mažai pažįstamu aspektu atskleidžiantis politines, ekonomines ir žmogiškąsias Antrojo pasaulinio karo tragedijos erdves.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Albert Speer
Leidykla Obuolys
ISBN 10 9786090404058
Išleidimo data 2018 birž. 18
Kategorija Istorija
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai