Moteris, kurią jis mylėjo

(Elektroninė knyga)
Moteris, kurią jis mylėjo Dorothy Koomson (Elektroninė knyga)
8,94 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Knygoms, kurias rašau, neseniai sugalvojau naują apibūdinimą – „emocinis trileris“. Mano romanuose yra detektyvo ir trilerio bruožų, bet didžiausias dėmesys skiriamas žmonių santykiams ir patiriamiems jausmams, o ne nusikaltimui. Romanas „Moteris, kurią jis mylėjo“ taip pat turi trilerio bruožų, tačiau kai kilo mintis rašyti šį romaną, norėjau papasakoti apie ištekėjusią moterį, kuri jaučiasi šešėlyje ir patyrusi sukrėtimą yra priversta iš naujo įvertinti visą savo gyvenimą. Rašydama šį romaną VĖL prisiminiau, kodėl man patinka būti rašytoja. Labai džiaugiuosi rezultatu ir tikiuosi, kad žmonės, pasirinkę mano knygą, mėgausis skaitymo malonumu.
Dorothy Koomson

Libė turi puikų vyrą ir su juo gyvena gražiame name prie jūros. Bet ilgainiui ji ima vis labiau abejoti, ar Džekas ją myli ir ar tikrai susitaikė su savo pirmosios žmonos Evos mirtimi. Moteris nusprendžia kuo daugiau sužinoti ir apie vyrą, už kurio skubotai ištekėjo, ir apie jo pirmąją žmoną. Tai, ką ji išsiaiškina, ima kelti vis didesnį nerimą...
Kupinoje įtampos ir jaudinančioje knygoje svarstoma, ar meilė, kurios trokštame, visuomet būna tokia, kokios mums reikia ir kokios nusipelnėme.

Libės pasakojimą ir Evos dienoraščius Koomson meistriškai pina į šiuolaikinio gyvenimo sakmę, kuriai lašelis žiauraus siaubo prideda pikantiškumo (...) Užmaskuota apgaulė ir santuokos anatomija – svarbiausios šio daugiasluoksnio ir paslaptingo romano temos.
Daily Express
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Dorothy Koomson
Leidykla Alma Littera
ISBN 10 9786090105993
Išleidimo data 2012 saus. 1
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai