Milžinas

Apie „Milžiną“

„Milžinas“ - tai galimybė skaityti pačias populiariausias ir naujausias knygas savo planšetėje ir išmaniajame telefone. Čia galite rasti daugybę populiarių grožinės ir negrožinės literatūros leidinių.

Tikimės, jog skaitytojams patiks unikali „Milžino“ galimybė nemokamai parsisiųsti ištraukas iš visų parduotuvėje esančių knygų. Tai puikus ir nemokamas būdas susipažinti su siūlomu asortimentu ir tik tada nuspręsti, ar tikrai norite knygą įsigyti. Norėdami parsisiųsti nemokamą ištrauką, naudokite paieškos funkciją programėlėje.

„Milžinas“ ypač patogus norintiems skaityti populiariausias knygas greitai, čia ir dabar. Tam tereikia turėti planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną ir praėjus mažiau nei minutei po knygos nusipirkimo jau galite ją skaityti. Toks skaitymo būdas yra ypač patogus, kai nesinori su savimi nešiotis popierinės knygos - atostogaujant, pertraukose tarp pamokų ar paskaitų, laukiant pas gydytoją ar net pietų pertraukos metu.

Naudotis „Milžinu“ - ypač paprasta. Pirmiausia turėtumėte užsiregistruoti svetainėje su savo el. pašto adresu ir slaptažodžiu, tuomet galite nusipirkti knygą ar prenumeratą, o knygas skaityti galėsite Milžino programėlėje. Ją galite atsiųsti iOS ir Android įrengniams : https://milzinas.lt/programele. Be to, turite galimybę naudotis papildomais privalumais, kurių nesuteikia popierinių knygų skaitymas - padidinti raidžių dydį ar pakeisti lapo spalvą iš baltos į juodą (taip patogiau skaityti naktį). Interneto ryšio reikia tik parsisiunčiant nupirktas ar prenumeratos knygas - po to jas rasite programėlėje, skiltyje atsisiųstos knygos, tada interneto ryšys skaitymui nereikalingas. Prisijungę, siųskite knygas iš skyrių „Mano knygos” (nupirktos knygos) arba „Prenumerata” (prenumeruojamos knygos). Visas jūsų nusipirktas knygas saugome nemokamai ir jūs jų niekada neprarasite.

„Milžinas“ yra patikimas. Jį sukūrė UAB „Alma littera sprendimai“ priklausanti „Alma littera“ įmonių grupei, kuri yra didžiausia knygų leidybos ir prekybos grupė Lietuvoje. Jai priklauso leidyklos „Alma littera“, „Šviesa“, knygynų tinklas „Pegasas“ bei knygynas internete www.knyguklubas.lt .

Turite klausimų ar pastabų? Rašykite elektroniniu paštu pagalba@milzinas.lt.

„Milžino” draugai

Nuoširdžiai dėkojame Kotrynai Žilinskienei, knygos „Milžinas ir mažylis“ autorei bei leidyklai „Aukso žuvys“ perleidusiems interneto adresą milzinas.lt. „Milžinas ir mažylis“ - tai knyga apie milžiną Kernių ir jo kelionę po senų seniausių laikų Lietuvą, kurios pievose lėtai vaikštinėjo milžinai, akmenys riedėdami plepėjo, o ežerai sklandė danguje. Aplankykite knygos interneto svetainę - milzinas.wordpress.com.

Kontaktinė informacija

UAB „Alma littera sprendimai“
Ulonų g. 2, LT-08245 Vilnius
Įmonės kodas 225586480; PVM mokėtojo kodas LT255864811
A/s LT54 7044 0600 0786 8057
AB SEB bankas, banko kodas 70440
pagalba@milzinas.lt

Turite klausimų ar pastabų?

Rašykite elektroniniu paštu

parduotuve@milzinas.lt