Tą vasarą prie jūros

Indrė Vakarė
Elektroninė knyga
7.98 €

TĄ VASARĄ PRIE JŪROS: naujausias populiariosios meilės romanų rašytojos Indrės Vakarės romanas – dar viena nepamirštama dovana jausmingų istorijų gerbėjoms

Naujausias, jau septintasis vienos iš TOP 10 skaitomiausių 2018 m. grožinės literatūros autorių bibliotekose Indrės Vakarės romanas TĄ VASARĄ PRIE JŪROS – dar viena nepamirštama dovana jausmingų istorijų gerbėjoms! Šįkart Jūsų laukia svaiginanti drama, kurioje netrūks adrenalino kupinų akimirkų, o skaitytojos iki paskutinės minutės spėlios: ar lemta pagrindiniams herojams būti kartu?

Klaidos… Kokios jos kartais būna svaigios, protą temdančios, niekada nepamirštamos… Vaidas buvo klaida nuo pat pradžių – ne mano nosiai. O tai, kad jis pabandė mane suvilioti… Na, tai buvo gera pamoka.

Tą vasaros vakarą Palangoje, Marijos vestuvių išvakarėse, Vaidas netikėtai prisipažino, kad ją myli… Ir įspėjo: netekėk už Marko.

Praėjus septyneriems metams, jie susitinka gimtajame Kaune. Vaidas – ką tik į Lietuvą grįžęs sėkmingos tarptautinės programavimo įmonės savininkas, nepamiršęs, kad kadaise buvo gėdingai atstumtas. Marija – vis dar tokia pat stulbinamai graži interjero dizainerė, kurios paslaugų jam žūtbūt prireikia.

Marija stengiasi išvengti bendravimo su vyru, nepraleidžiančiu progos ją paerzinti… Ypač tuomet, kai jis tampa Marko išdavystės liudininku ir priverčia pripažinti, kad kadaise buvo teisus ją įspėdamas. Tačiau Vaidas užsidega troškimu pabandyti dar kartą suvilioti moterį, kurią vienintelę iš tiesų mylėjo.

Ilgai slopinta aistra degantys žvilgsniai, artumo ištroškę kūnai ir netikėtos likimo išdaigos vėl įžiebia jausmus, kuriuos jie tiek metų stengėsi užgniaužti…

Indrė Vakarė – viena iš TOP 10 skaitomiausių lietuvių grožinės  literatūros autorių bibliotekose, kur jos romanai suskaitomi iki skiaučių. Jos romanai ne kartą buvo patekę tarp perkamiausių Lietuvoje. Jausmingos istorijos, kuriose visas negandas galiausiai nugali meilė žavi įvairaus amžiaus skaitytojas, kurios nori pasinerti į įtraukiantį, neretai adrenalino kupiną, Lietuvoje vykstantį siužetą. Tikroviški, ryškūs veikėjų charakteriai, dinamiškas ir lengvas rašymo stilius padėjo autorei suburti jau nemažą ištikimų gerbėjų ratą.

AutoriaiIndrė Vakarė
LeidyklaObuolys
ISBN

9786094841484

Knygos kategorijaMeilės rom.
Data

2020-09-30

Susijusios prekės

Juodvilkio dvaras
Juodvilkio dvaras
Geriausias draugas
Geriausias draugas
Nebijok
Nebijok
Vienos nakties nuotykis
Vienos nakties nuotykis
Niekada nesakyk niekada
Niekada nesakyk niekada
Aklas pasimatymas
Aklas pasimatymas