Niekada nesakyk niekada

Indrė Vakarė
Elektroninė knyga
7.48 €

NIEKADA NESAKYK NIEKADA: romantiškas lietuviško bestselerio VIENOS NAKTIES NUOTYKIS autorės kūrinys, kuriame tarp meilės ir neapykantos – tik vienas žingsnis (ir atvirkščiai!)

Ar mūsų gyvenimas netaptų kur kas laimingesnis, jeigu vienas kitam be užuolankų sakytume tai, ką jaučiame? Kartais nekenčiame, bet apsimetame, kad mylime… Bet dar blogiau, kai mylime, bet apsimetame, kad nekenčiame.

Elenos jausmai – kaip tik tokie. Ji nekenčia Luko, nes paliko jos seserį Barborą, nors iš tiesų… slapta jį myli. Lukas taip pat neabejingas Elenai, tačiau žaidimas turi tęstis – jis taip pat elgiasi su mergina atšiauriai…. Ir kai geras Luko bičiulis Jonas pasiperša Elenai, Lukas nepasipriešina, o Elena atsako “taip” – tikėdamasi, jog taip greičiau pamirš tą, kurį myli… Tačiau Jonas, suviliodamas Eleną, visada turėjo slaptų kėslų, o likimas Elenai ir Lukui ruošia dar ne vieną išbandymą…

Pasinerkite į romantiškus gyvenimiškos istorijos vingius naujame lietuviškų betselerių VIENOS NAKTIES NUOTYKIS, JUODVILKIO DVARAS, NEBIJOK ir GERIAUSIAS DRAUGAS autorės Indrės Vakarės romane NIEKADA NESAKYK NIEKADA. Ar tikra meilė iš tiesų ištveria visus išbandymus – net ir žmones, su kuriais ją išduodame?

AutoriaiIndrė Vakarė
LeidyklaObuolys
ISBN

9786094841552

Knygos kategorijaMeilės rom.
Data

2020-09-30

Susijusios prekės

Tą vasarą prie jūros
Tą vasarą prie jūros
Juodvilkio dvaras
Juodvilkio dvaras
Geriausias draugas
Geriausias draugas
Nebijok
Nebijok
Vienos nakties nuotykis
Vienos nakties nuotykis
Aklas pasimatymas
Aklas pasimatymas