Juodvilkio dvaras

Indrė Vakarė
Elektroninė knyga
7.48 €

JUODVILKIO DVARAS: po pilku lietuvišku dangumi verda nematomas intrigų ir aistrų kupinas slėpiningas gyvenimas, apie kurį ramus Vilkijos miestelis nė nenutuokia…

JUODVILKIO DVARAS – pirmasis bestselerių autorės Indrės Vakarės romanas, kuriame verda nematomas intrigų ir slaptų aistrų kupinas gyvenimas, apie kurį ramus Vilkijos miestelis nė nenutuokia…

Jauna mergina vardu Eleonora atvyksta į mažą Vilkijos miestelį dirbti istorijos mokytoja. Paaiškėja, jog miestelio gyvenimas nėra toks ramus, kaip ji tikėjosi. Neseniai buvo užpultas vienas mokytojų, o jo padėjėja paslaptingai dingo. Niekas nežino, ko siekia nusikaltėliai.

Merginą šiltai sutinka žavus mokyklos direktorius Baltazaras Juodvilkis, kuriam priklauso įspūdingas dvaras. Jis žavi Eleonorą, tačiau pasitikėti vyru trukdo gandai apie po dvaru esantį slaptą tunelį ir brolį dvynį, kuris slapstosi nuo teisėsaugos. Paties Baltazaro nuotaikos tokios permainingos, tarsi tai būtų ne vienas žmogus.

Nepaisant šiurpių gandų, į merginos širdį vis smarkiau beldžiasi meilė…

Indrė Vakarė – viena iš TOP 10 skaitomiausių lietuvių grožinės  literatūros autorių bibliotekose, kur jos romanai suskaitomi iki skiaučių. Jos romanai ne kartą buvo patekę tarp perkamiausių Lietuvoje. Jausmingos istorijos, kuriose visas negandas galiausiai nugali meilė žavi įvairaus amžiaus skaitytojas, kurios nori pasinerti į įtraukiantį, neretai adrenalino kupiną, Lietuvoje vykstantį siužetą. Tikroviški, ryškūs veikėjų charakteriai, dinamiškas ir lengvas rašymo stilius padėjo autorei suburti jau nemažą ištikimų gerbėjų ratą.

AutoriaiIndrė Vakarė
LeidyklaObuolys
ISBN

9786094841514

Knygos kategorijaMeilės rom.
Data

2020-09-30

Susijusios prekės

Tą vasarą prie jūros
Tą vasarą prie jūros
Geriausias draugas
Geriausias draugas
Nebijok
Nebijok
Vienos nakties nuotykis
Vienos nakties nuotykis
Niekada nesakyk niekada
Niekada nesakyk niekada
Aklas pasimatymas
Aklas pasimatymas