Barakuda

Donata Kontenienė
Elektroninė knyga
8.99 €

 BARAKUDA: knyga apie moterį, kuri norėjo daugiau

BARAKUDA – trečiasis Donatos Kontenienės romanas. Pirmieji „SEPTYNETAS: Ar meilė gali išlaisvinti iš praeities nuodėmių?“ ir „SEPTYNETAS: Amžinai tavo“ sulaukė skaitytojų susidomėjimo bei daugybės komentarų ir buvo lyginami su „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Nors BARAKUDA ne mažiau erotiškas kūrinys, tačiau jame svarbiausią vietą užima jausmai.

Viktorijos gyvenimas nelepino. Ji niekada nepatyrė tėvų meilės ir nuo mažų dienų kovojo už išlikimą. Viskas apsivertė aukštyn kojomis, kai ji sutiko senstelėjusį, bet labai turtingą verslininką, kuris pastebėjo gražią merginą ir apipylė ją dovanomis ir dėmesiu. Nors meile čia nekvepia, mergina nenori grįžti į pasaulį, iš kurio atkeliavo. Iki jų santykių įtvirtinimo Viktorijai trūksta tik vieno – vestuvinio žiedo.

Kai atrodo, kad pergalė nebetoli, jos kelyje pasipainioja asmens sargybinis. Žanas – žavingas, seksualus ir paslaptingas vyras, kurį pasamdė beprotiškai pavydus milijonierius, kad saugotų Viktoriją nuo paklydimų. Nors asmens sargybinis nepaiso merginos kaprizų ir nuolat ją provokuoja, jis pamažu ima užvaldyti Viktorijos mintis ir jos širdyje pabunda dar nepatirti jausmai. Tik ar mergina pasirengusi atsisakyti užtikrintos ateities ir iškeisti pinigus į meilę?

AutoriaiDonata Kontenienė
LeidyklaObuolys
ISBN

9786094841576

Knygos kategorijaMeilės rom.
Data

2020-09-30