Magų gildija. Ciklo „Juodasis magas“ 1 knyga

Magų gildija. Ciklo „Juodasis magas“ 1 knyga

Trudi Canavan

9,85 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Australų kilmės autorė Trudi Canavan tituluojama viena sėkmingiausių pastarojo dešimtmečio fantasy knygų rašytojų. Trilogiją „Juodasis magas“ įsigijo daugiau nei milijonas skaitytojų, ji iškart pelnė tarptautinį pripažinimą ir „Aurealis“ apdovanojimą už geriausią fantasy knygą.
„Magų gildija“ – pirmoji pribloškiančios trilogijos dalis, kurios puslapiuose netrūksta veiksmo, kvapą gniaužiančių nuotykių ir magijos.
Po penkių šimtų metų ramybės nutiko tai, ko Magų gildija bijo labiausiai – gatvėmis bastosi nemokyta magė...
Šiemet, kaip ir kasmet, Imardino magai susiburia išprašyti iš miesto nepageidaujamų gyventojų. Apsigaubę apsaugine burtų skraiste, magai stovi gatvėje nė trupučio nebijodami nei valkatų, nei niekdarių, kurie savo ruožtu niekina magus ir jų darbus, kol įpykusi jauna mergina, galima sakyti, visai dar vaikas, sviedžia į nekenčiamus įsibrovėlius akmenį ir šis... lengvai pramuša magišką užtvarą.
Nutinka tai, ko Magų gildija seniai bijo. Mieste radosi Gildijai nepriklausantis asmuo, turintis neįsivaizduojamai stiprių, bet nevaldomų magiškų galių, – mokslų neišėjusi magė. Ją būtina rasti ir pradėti mokyti, kol neatsargiai elgdamasi su galiomis, kurių negeba valdyti, nesunaikino savęs ir viso miesto.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Trudi Canavan
Leidykla Alma Littera
ISBN 10 9786090122938
Knygų serija Ne
Išleidimo data 2016 geg. 20
Apžvalgos
Komentarai