Kelias į savęs pažinimą

(Elektroninė knyga)
Kelias į savęs pažinimą Michael A. Singer (Elektroninė knyga)
6,29 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Kas esi iš tikrųjų?
Kaip pasijaustum išsilaisvinęs nuo apribojimų? Ar gali ko nors imtis, kad kiekvieną dieną jaustum vidinę ramybę ir laisvę? Knygoje „Kelias į savęs pažinimą“ autorius siūlo nesudėtingus ir giliai išjaustus atsakymus į šiuos klausimus.
Ši knyga pakeis kiekvieno žmogaus santykį su pačiu savimi ir aplinkiniu pasauliu.
„Kelias į savęs pažinimą“ prasideda nuo santykių su savosiomis mintimis ir emocijomis. Taip autorius padeda skaitytojui suprasti vidinės energijos svyravimus. Toliau jis paaiškina, kaip išsilaisvinti nuo sąmonę ribojančių įprastų minčių, emocijų ir energijos modelių. Galiausiai, knyga atveria duris į vidinės žmogaus esybės laisvę.
„Rytai išliks Rytais, o Vakarai – Vakarais. Tačiau šiame šviesiame traktate Michaelas Singeris tarp didžiųjų tradicijų pastatė tiltus, vedančius į sėkmingą gyvenimą, ar bandytume įveikti dvasinių ieškojimų kelią, ar kasdienius išbandymus. Froidas teigė, kad gyvenimas susideda iš meilės ir darbo. Pasitelkęs puikią iškalbą, sąmojį ir įtikinamą logiką, Singeris savo puikioje knygoje užbaigia šią mintį, parodydamas, kad tai – du priešingi to paties nesavanaudiško atsidavimo poliai.“
Ray’us Kurzweilas, išradėjas, apdovanotas Nacionaliniu medaliu už technologijas, populiarių knygų autorius.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Michael A. Singer
Leidykla Alma Littera
ISBN 10 9786090118078
Išleidimo data 2016 bal. 11
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai