Skaitymas „Milžino” programėlėje

Lengviausias būdas skaityti elektronines knygas Milžine yra naudojant programėlę „Milžinas” savo išmanajame telefone arba planšetėje. Programėlė yra nemokama, ją atsisiųskite iš čia - https://milzinas.lt/programele. Atsisiuntę programėlę, būtinai joje prisijunkite su savo Milžino el. pašto adresu ir slaptažodžiu. Prisijungę, siųskite knygas iš skyrių „Mano knygos” (nupirktos knygos) arba „Prenumerata” (prenumeruojamos knygos).
Jei pamiršote slaptažodį, naują galite susikurti čia - https://milzinas.lt/customer/account/forgotpassword/

Skaitymas kompiuteryje

Jei neturite išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, galite skaityti kompiuteryje. Tam reikia atsisiųsti jūsų nusipirktos elektroninės knygos failą į kompiuterį. Milzinas.lt svetainėje prisijunkite prie savo paskyros milzinas.lt, paskyroje nueikite į skyrių „Biblioteka” ir spauskite „Atsisiųsti". Failas yra ePub formato ir jums reikės programos atidarančios tokius failus. Mes rekomenduojame Calibre programą, kurią galite atsisiųsti iš čia - http://calibre-ebook.com. Atsidarykite atsisiųstąjį failą, spauskite „Run“ (Paleisti) ir įdiekite programą, vadovaudamiesi įdiegimo instrukcijomis. Tada įsijunkite „Calibre“ programą, pasirinkite „Add Books“ (Papildyti knygų) skiltį ir pasirinkite kompiuteryje esantį norimos skaityti elektroninės knygos failą. Atsiverskite programoje esančią knygą ir galite pradėti skaityti.

Skaitymas specializuotose skaityklėse

Galite skaityti eknygas iš Milžino ir specializuotose skaityklėse - pavyzdžiui, Pocketbooks, Kobo ir kitose. Tam reikia atsisiųsti jūsų nusipirktos elektroninės knygos failą į kompiuterį. Milzinas.lt svetainėje prisijunkite prie savo paskyros milzinas.lt, paskyroje nueikite į skyrių „Biblioteka” ir spauskite „Atsisiųsti". Atsisiuntę failą į savo kompiuterį, reikia jį perkelti į jūsų turimą skaityklę. Perkėlimo būdas priklauso nuo skaityklės, vadovaukitės jūsų skaityklės instrukcijomis.

Skaitymas Kindle skaityklėje

Kindle skaityklei reikalingas kitas failo formatas, todėl prieš perkeldami į Kindle failą turite konvertuoti. Pirmiausia atsisiųskite jūsų nusipirktos elektroninės knygos failą į kompiuterį. Milzinas.lt svetainėje prisijunkite prie savo paskyros milzinas.lt, paskyroje nueikite į skyrių „Biblioteka” ir spauskite „Atsisiųsti". Konvertavimui rekomenduojame programą „Calibre” kompiuteryje, kurią galite atsisiųsti iš čia - http://calibre-ebook.com. Atsidarykite atsisiųstąjį failą, spauskite „Run“ (Paleisti) ir įdiekite programą, vadovaudamiesi įdiegimo instrukcijomis. Pasirinkite „Add Books“ (Papildyti knygų) skiltį ir pasirinkite kompiuteryje esantį norimos skaityti elektroninės knygos failą. Tada knygų sąraše pažymėkite norimą konvertuoti knygą ir spauskite mygtuką Convert Books. Atsidariusiame naujame lange viršuje dešinėje pasirinkite iš Output format sąrašo MOBI ir apačioje dešinėje paspauskite mygtuką OK. Knygą MOBI formatu bus sugeneruota maždaug per minutę.

Kai konvertavimas baigtas, prijunkite Kindle skaitytuvą USB jungties laidu prie kompiuterio. „Calibre“ turėtų atpažinti įrenginį ir pasiūlyti siųsti į jį knygą paspaudžiant mygtuką „Send to device“. Elektroninė knyga bus perkelta į Kindle. Tokiu atveju, jei „Calibre“ neatpažįsta įrenginio, nukopijuokite norimos knygos MOBI failą iš „Calibre“ knygų katalogo į Kindle atitinkamą katalogą. Perkėlę knygą, atjunkite Kindle įrenginio USB laidą nuo kompiuterio.

Milžino prenumerata

„Milžino prenumerata" veikia tik Milžino programėlėje. Jei norite skaityti eknygas kompiuteryje ar specializuotose skaityklėse, pirkite knygas atskirai po vieną. Tik šiuo atveju, galite atsisiųsti knygos failą iš savo paskyros „Milžine”.