Milžino prenumeratos užsakymas ir atšaukimas

Prenumeratos užsakymas

 „Milžino prenumeratą” užsakykite spausdami štai čia: https://milzinas.lt/milzino-prenumeratos-variantai ir pasirenkant pageidautiną prenumeratos tipą.

Pirmą kartą užsakant automatinę „Milžino prenumeratą” (ne prenumeratos kodą), gausite 14 d. trukmės prenumeratą už 0,01 EUR, praėjus šiam terminui bus nuskaičiuota 4,95 EUR už ateinančias 30 d. 

Prenumeratos įsigyjimas:

  1. Prisiregistruokite prie milzinas.lt svetainės su savo el. pašto adresu bei slaptažodžiu;
  2. Aktyvuokite paskyrą prisijungiant prie savo el. pašto ir laiške paspaudus ant aktyvavimo nuorodos;
  3. Nusipirkite prenumeratą: ji gali būti automatiškai besitęsianti arba prenumeratos kodas: https://milzinas.lt/milzino-prenumeratos-variantai
    3.1. Jeigu pirkote automatiškai besitęsiančią prenumeratą - ji aktyvuojasi nedelsiant, vos tik gauname apmokėjimą ir tęsis kiekvieną mėnesį, kol jos nenutrauksite (mokestis nuskaitomas automatiškai);
    3.2. Jeigu pirkote prenumeratos kodą (3, 6 arba 12 mėn.) - sulaukite, kol gausite kodą atskiru el. paštu (jie siunčiami tik darbo metu). Kodą suveskite čia: https://milzinas.lt/kodas
  4. Atsisiųskite Milžino programėlę Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.almawebshop arba iOS: https://apps.apple.com/lt/app/milzinas/id1014911692 DĖMESIO! Milžino yra nemokama programėlė yra palaikoma Android 6 ir naujesnės versijos bei visose iOS.
  5. Prisijunkite prie programėlės tuo pačiu el. pašto adresu bei slaptažodžiu, kuriais registravotės prie milzinas.lt svetainės;
  6. Galite skaityti knygas Milžino programėlėje mob. įrenginyje. Knygas rasite skiltyje „Prenumerata“ - paspaudus ant norimos skaityti knygos, ji bus atsiųsta ir perkelta į skyrelį „Atsisiųstos“. Atsiųstų knygų skaitymui interneto ryšys nėra reikalingas, jo reikia tik parsisiunčiant knygas.

Kada bus nuskaičiuotas mokestis?

„Milžino prenumerata” yra automatiškai pratęsiama, kai baigiasi apmokėtas periodas ir automatiškai nuskaičiuojame iš jūsų banko kortelės mokestį 4,95 EUR už kitas 30 d. Perspėsime apie būsimą nuskaičiavimą prieš tris dienas - jei nutrauksite prenumeratą bent 3 val. iki nurodytos valandos, mokesčio nenuskaičiuosime ir jūsų prenumerata nutrūks. Jei norėsite vėl naudoti prenumeratą, užsakykite iš naujo.

Jei prenumeratą užsakėte su laikinu, specialiu kodu, mokesčio nenuskaičiuosime ir automatiškai nepratęsime.

Prenumeratos statusas

Bet kuriuo metu galite sužinoti, kada bus kitas mokesčio nuskaičiavimas. Eikite į savo milzinas.lt paskyrą, tada į paskyros dalį „Prenumerata” ir čia rasite šią informaciją. Kai nutrauksite prenumeratą, kito mokėjimo data nebus rodoma ir galite būti tikras, kad daugiau už prenumeratą nemokėsite.

Prenumeratos nutraukimas

Nutraukti prenumeratą galite bet kada. Nutraukę galėsite naudoti prenumeratą iki apmokėto periodo pabaigos, o jam pasibaigus prenumerata nutrūks ir naudotis ja nebegalėsite. Nutraukti būtinai turite patys - eikite į savo milzinas.lt paskyrą, tada į paskyros dalį „Prenumerata” ir čia turite paspausti „Atšaukti”. Sėkmingai atšaukus, dings mygtukas „Atšaukti” ir nebus rašoma sekančio mokėjimo data. 

Laikini, specialūs prenumeratos kodai

Jei prenumeratą užsisakėte laikinos akcijos metu su specialiu nemokamos prenumeratos kodu, tokia prenumerata automatiškai neprasitęs. Jei norėsite naudoti prenumeratą toliau, užsakykite su banko kortele. O jei specialaus nemokamo kodo prenumeratos naudoti nenorite, tiesiog nenaudokite - atšaukti nereikia, nes neturime jūsų mokėjimo duomenų ir mokesčio nuskaičiuoti negalime.