Kaina rinkoje

(Elektroninė knyga)
Kaina rinkoje Ludwig von Mises, Henry Hazlitt, Joe Cobb, Friedrich A. von Hayek, Milton Friedman, Rose Friedman, Gloria Zúñiga Y Postigo (Elektroninė knyga)
0,00 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

„Kaina – labiausiai matomas, nesuprastas ir nemėgstamas ekonominis reiškinys. Nepaisant to, kaina atsiranda visur, kur tik vyksta mainai tarp žmonių. Žmonės pirko, pardavinėjo ir mainėsi daug anksčiau, nei buvo sugalvotas žodis „ekonomika“. “
LLRI rinktinė „Kaina rinkoje“ skirta tiems, kurie žino, jog kaina nėra tik skaičius etiketėje ir siekia susisteminti bei pagilinti savo žinias apie rinkos kainą kaip kertinį ekonomikos reiškinį.
Ekonomika besidominčių žmonių gerai žinomi F.A. von Hayekas, M. Friedmanas, L.von Misesas, H. Hazlittas bei kiti autoriai padės skaitančiajam suprasti kainos vaidmenį rinkoje, kainodaros procesą, kainų reguliavimo padarinius, pateiks istorinį diskursą, o taip pat paaiškinimą, dėl ko ekonomistai kartais nesusišneka su buhalteriais. Prasmingai praleistas laikas su šia knyga leis jums neužkliūti už ekonominio populizmo akmenų ir turėti tvirtą nuomonę apie laisvų kainų svarbą.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Ludwig von Mises, Henry Hazlitt, Joe Cobb, Friedrich A. von Hayek, Milton Friedman, Rose Friedman, Gloria Zúñiga Y Postigo
Leidykla LLRI
ISBN 10 9786098101034
Išleidimo data 2017 saus. 26
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai