Gydantis vanduo. Apie stebuklingą gyvenimo elementą įdomiai, įtikinamai ir profesionaliai

(Elektroninė knyga)
Gydantis vanduo. Apie stebuklingą gyvenimo elementą įdomiai, įtikinamai ir profesionaliai Gintautas Laurinavičius (Elektroninė knyga)
5,80 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Nors kiekvieną dieną susiduriame su vandeniu, retai kada susimąstome apie jo naudą ir svarbą kūnui. Bet tai ne šiaip svarba – vanduo yra galingas ir stiprus vaistas, nepelnytai pamirštamas, tačiau ypač reikalingas. Jei rankose laikote šią knygą, vadinasi, jau tuojau pat Jums atsiskleis žinios, pakeisiančios Jūsų suvokimą apie svarbiausią gyvenimo elementą – vandenį. Perskaitę nuoširdų, įtaigų ir profesionalų Gintauto Laurinavičiaus pasakojimą apie visus vandens veidus, nejučiomis pradėsite kitaip žvelgti į vandens stiklinę ir dažniau ją paimsite į rankas. Tai tikrasis gyvenimo eliksyras ir paprasčiausias organizmo pagalbininkas, tad drąsiai atverskite šios knygos puslapius, pasinerkite nuostabiai vilnijančiuose sakiniuose ir numalšinkite smalsumo troškulį.
„Gydytojas šioje knygoje atveria vandens slėpinius, pateikia gausybę, manau, dar mažai kam žinomų faktų apie šalia mūsų esantį vandenį. Tikiuosi, neapsiriksiu teigdamas, kad nemažai gydytojų, medicinos darbuotojų vandenį žmogaus organizme suvokia tik kaip deguonies ir įvairių maistinių medžiagų tirpiklį, pristatantį visa tai į ląsteles ir pašalinantį medžiagų apykaitos atliekas. Autorius ragina žvelgti į organizmą kaip visumą, kurio veikloje vandeniui tenka kur kas reikšmingesnis vaidmuo.“
Telesforas Laucevičius, knygų „Jo didenybė vanduo“ ir „Jonizuotas vanduo“ autorius
„Vandens galia, jo grožis, jo paslaptys – visa tai mes pajėgsime suvokti perskaitę gydytojo Gintauto Laurinavičiaus knygą, įdomią, itin informatyvią, parašytą su didele meile ir atsakomybe. Gintautas pats yra lyg šaltinio vanduo – švarus dvasiškai, savyje saugantis gyvybiškai svarbų gerumą ir saugumą, atgaivinantis savo atida ir rūpestingumu, tikras draugas ir tikras Gydytojas.“
Dalia Teišerskytė, žurnalistė, poetė, Lietuvos politinė bei visuomenės veikėja, Seimo narė
Gintautas Laurinavičius:
1976 metais baigiau Kauno medicinos institutą, Gydomąjį fakultetą, įgijau gydytojo chirurgo kvalifikaciją. Dirbau Panevėžio ligoninėje, Traumatologijos skyriuje, chirurgu traumatologu, Panevėžio MDEK (medicininėje darbingumo ekspertizės komisijoje) chirurgu ekspertu, o nuo 1985 metų Kauno Kalniečių poliklinikos Chirurgijos skyriaus vedėju. Taip pat dirbu kaip gydytojas manualinės terapijos specialistas. Šiuo metu – Kauno Kalniečių poliklinikoje chirurgu ir Kauno kolegijoje Medicinos fakulteto dėstytoju. Taip pat esu asociacijos „Aqua Est Vita“ Kauno tarybos pirmininkas.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Gintautas Laurinavičius
Leidykla Obuolys
ISBN 10 9786090403679
Išleidimo data 2018 vas. 12
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai