Žvaigždės aikštė

(Elektroninė knyga)
Žvaigždės aikštė Patrick Modiano (Elektroninė knyga)
4,89 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Nėra reikalo man atsakinėti, aš gerai žinau šitą giesmelę: žydiškas nerimas, žydiškos aimanos, žydiška baimė, žydiška neviltis... Tiesiog voliojamasi bėdose, ir vis mažai, norima rasti širdžiai mielą geto klimatą ir svaiginantį pogromų malonumą!
Rafaelis Šlemilovičius, po Antrojo pasaulinio karo gimęs Prancūzijos žydas, negali atsikratyti karo grėsmės ir persekiojimo nuojautos. Nuolat patekdamas į absurdiškas situacijas, blaškydamasis tarp perdėto savęs išaukštinimo ir neapykantos sau, įsiveldamas į abejonių keliančius santykius su netikėčiausiomis asmenybėmis, Šlemilovičius klaidžioja painiuose praeities ir dabarties labirintuose ir įpainioja juose skaitytoją.
Tarp kandžios satyros ir daugiasluoksnio grotesko laviruojanti „Žvaigždės aikštė“ - tai sukrečiantis, ribas tarp realybės ir lakios vaizduotės kuriamos fikcijos praradęs pasakojimas, kurio pagrindinė ašis - jaunas žydas, ieškantis tikrojo savęs postholokaustinėje Vokietijoje.
Patrickas Modiano (g. 1945 m.) - Didžiosios Prancūzijos akademijos, Gonkūrų ir Nobelio literatūros premijų laureatas - yra vienas garsiausių šiuolaikinių prancūzų literatūros kūrėjų, savo kūrybinį kelią pradėjęs romanu „Žvaigždės aikštė“ (1968 m.). Šis kūrinys drauge su romanais „Naktinė sargyba“ (1969 m.) ir „Bulvarų žiedas“ (1972 m.) sudaro savotišką trilogiją, kurioje pasitelkus savitą ekspresionistinę estetiką iškyla žydiškumo, nacių okupacijos ir tapatybės praradimo temos.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Patrick Modiano
Leidykla Obuolys
ISBN 10 9786090403440
Išleidimo data 2017 lapkr. 27
Kategorija Modernioji
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai