Virtuvė Banana Yoshimoto (Elektroninė knyga)
5,42 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Vos tik pasirodė Bananos Yoshimoto „Virtuvė“, Japoniją apėmė bananamanija. Ši rašytoja – tikras fenomenas, tapusi vienu triukšmingiausių pastarųjų dešimtmečių įvykiu japonų literatūroje. Išskirtinį pripažinimą ir prestižiškiausius literatūrinius apdovanojimus pelniusi „Virtuvė“ tapo savotišku langu, atspindinčiu senųjų tradicijų ir šiuolaikinio pasaulio vaizdą. Jos ir Haruki’o Murakami’o knygos tapo ilgai lauktu permainų gūsiu japonų literatūroje.
Ši knyga – ypatinga, autorės žodžiai paliečia ir mintis, ir sielą.
Pati svarbiausia Mikagei vieta – virtuvė. Čia gaminamas maistas, čia ji jaučiasi saugi. Virtuvėje valgoma, šnekamasi, geriama arbata... ir ne taip slegia vienišumas.
Mirus senelei Mikagė susipažįsta su Juičiu – jaunu vaikinu, dirbančiu senolės pamėgtoje gėlių krautuvėlėje. Mikagė sutinka kuriam laikui apsistoti pas jį ir savaip pasaulį suvokiančią įstabaus grožio jo motiną Eriko.
Jaukioje virtuvėje užsimezga šilta draugystė ir nejučiomis ima tirpti abu jaunuolius taip slegianti vienatvė.
Banana Yoshimoto (Banana Jošimoto) gimė Tokijuje, garsaus senosios kartos kritiko ir poeto šeimoje. Baigusi literatūros studijas ji parašė „Virtuvę“, apdovanotą Kaien jaunųjų rašytojų premija ir Kiokos Idzumi literatūrine premija. Bananos Yoshimoto kūriniai tapo pripažinti ir užsienyje, parduoti daugiau nei šeši milijonai jos knygų egzempliorių.
Mirus artimiems žmonėms Mikagę netikėtai pakviečia apsigyventi kiek neįprasta šeima. Romanas kupinas ir neįtikėtinų nutikimų, ir įprastos kasdienybės. Bananos Jošimotos herojai mokosi priimti mirtį ir toliau nepasiduodant gyventi šiame keistai harmoningame pasaulyje. Pasaulyje, kuriame daug vienatvės ir švelnumo, peržengiančiame konkrečios vietos ir laiko ribas.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Banana Yoshimoto
Leidykla Alma Littera
ISBN 10 9786090116906
Išleidimo data 1970 saus. 1
Kategorija Modernioji
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai