Šilko gyvatė

(Elektroninė knyga)
Šilko gyvatė Guntis Bojars (Elektroninė knyga)
4,92 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

„Šilko gyvatė" - tai pirmoji latvių autoriaus Guntis Bojars (g. 1976 m.) knyga. Ją sudaro rafinuoti ir emocionalūs pasakojimai apie vyro ir moters draugystę, modernųjį pasaulį ir tuo pačiu apie mus - tokiame pasaulyje gyvenančius žmones. Paties autoriaus žodžiais, ši miniatiūrų knyga yra „pasakojimas apie giliausius mūsų jausmus ir svajonę apie absoliučią meilę, kuriai kelią kartais pastoja neištikimybė ir mūsų laikų žmones vis labiau viliojanti ir draskanti aistra - seksualinis potraukis".
Guntis Bojars daug metų dirbo žurnalistu didžiausiame Latvijos dienraštyje „Diena" - ši patirtis nuolat stebėti įvykius leidžia autoriui įsigilinti į modernaus pasaulio ypatumus ir atskleisti juos žodiniais paveikslais. „Šilko gyvatė" išsiskiria savo stiliumi - knyga lengvai skaitoma ir tuo pačiu meniškai sudėtinga, joje apstu įžvalgų ir išminties. Stebuklinga žodžio galia juntama kiekviename sakinyje.
Knyga iliustruota modernisto grafiko Aivars Vilipsons. Jo darbų pagrindine ašimi visuomet išlieka moteris. Iliustracijos pabrėžia grubų ir vyrišką menininko kūrybos stilių, tačiau tuo pačiu atsiskleidžia prigimtinis moters žavesys.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Guntis Bojars
Leidykla Alma Littera
ISBN 10 9786090105221
Išleidimo data 2012 saus. 1
Kategorija Modernioji
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai