Sidro namų taisyklės

(Elektroninė knyga)
Sidro namų taisyklės John Irving (Elektroninė knyga)
5,95 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Homeras Velzas savo vardo neprarado todėl, kad po daugybės nesėkmingų mėginimų atiduoti jį globėjams vis grįždavo į prieglaudą ir Sent Klaude ilgainiui visi suvokė, jog jis, matyt, nusiteikęs gyventi prieglaudoje kaip namuose.
Homero Velzo gyvenimo odisėja prasideda Sent Klaudo prieglaudoje, kur daktaras Vilburis Larčas dirba Dievo darbą: priima gimstančius našlaičius ir daro abortus – nelygu, kaip nori žiemą vasarą traukiniu atvykstančios nelaimingos moterys. Daktaras Larčas myli visus savo našlaičius, ypač Homerą Velzą. Ilgainiui tarp Homero ir daktaro Larčo užsimezga kažkas panašaus į sūnaus ir tėvo santykius, Homeras netgi tampa daktaro padėjėju. Niekada neturėjęs šeimos nei namų ir daug kartų atiduotas galimiems įtėviams, bet vis sugrįžtantis į prieglaudą, našlaitis čia tariasi suradęs tikruosius namus. Tik šie namai nėra tvirtovė, kurioje galėtum pasislėpti nuo gyvenimo negandų. Ir čia niekas neišmokys taisyklių, kuriomis vadovaudamasis galėtum susikurti įprastą ir ramų gyvenimą. Bet gal yra išeitis iš šio užburto rato? Užaugęs ir palikęs našlaičių prieglaudą Homeras Velzas gauna galimybę pamėginti. Kokį kelią ir kurias taisykles jis pasirinks ir kur jos Homerą nuves?
Johnas Irvingas (Džonas Irvingas) – garsus, didžiulio populiarumo visame pasaulyje sulaukęs JAV rašytojas, kultinio romano „Pasaulis pagal Garpą“ autorius. Pagal romaną „Sidro namų taisyklės“ J. Irvingas parašė scenarijų filmui ir už jį gavo „Oskarą“.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius John Irving
Leidykla Alma Littera
ISBN 10 9786090123706
Išleidimo data 2016 lapkr. 25
Kategorija Modernioji
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai