Senos paslaptys

(Elektroninė knyga)
Senos paslaptys Cathy Kelly (Elektroninė knyga)
11,06 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Vienos populiariausių airių rašytojų Cathy Kelly (Ketės Keli) romanai lyginami su Santos Montefiore, bestselerio „Sodininkas iš Prancūzijos“ autorės, knygomis. Rašytoja – puiki psichologė ir žmonių santykių žinovė. Jos pasakojamos istorijos paperka tikroviškumu, o veikėjai – panašumu į mus pačius: jie pakliūva į sudėtingas situacijas, jiems tenka spręsti daug keblumų, iškylančių bendraujant su artimais žmonėmis. Tačiau rašytoja tiki – svarbiausia neprarasti vilties ir nenuleisti rankų, o tada laimė vėl sugrįš.
Knygoje „Senos paslaptys“ – kelių jaukioje Dublino gatvelėje gyvenančių moterų istorijos. Kaimynystėje gyvenančios Kristė, Fėja ir Magė ilgai saugojo savo paslaptis, o kai mažiausiai tikėjosi, jos ėmė veržtis į dienos šviesą. Paslaptims aiškėjant, Fėjai, Magei ir Kristei teks stoti į akistatą su jaunystės klaidomis, prisivijusiomis praeities nuoskaudomis ir pačiu netinkamiausiu metu apie save priminusia meile. Tačiau susidūrusias su rūpesčiais jas lydės brangiausia – viena kitos draugystė ir parama.


Prieš pradėdama rašyti knygas Cathy Kelly dirbo žurnaliste. Visi jos romanai pateko į perkamiausių knygų sąrašus. Rašytoja yra ir UNICEF ambasadorė Airijoje. Su vyru ir dviem sūnumis gyvena Viklou.
Daugiau apie autorę ir jos kūrybą galima sužinoti apsilankius svetainėse www.cathykelly.com, „Twitter“ (@CathyKellyBooks) ir „Facebook“ (www.facebook.com/cathykellybooks).
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Cathy Kelly
Leidykla Alma Littera
ISBN 10 9786090113653
Išleidimo data 1970 saus. 1
Kategorija Modernioji
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai