Kovos lauko išplėtimas

(Elektroninė knyga)
Kovos lauko išplėtimas Michel Houellebecq (Elektroninė knyga)
6,98 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Michelis Houellebecqas – neginčijamai žymiausias šiuolaikinis prancūzų rašytojas. Jo knygos apdovanojamos prestižiniais prizais arba smerkiamos dėl kontroversiškų idėjų.
Trisdešimtmetis programuotojas Rafaelis Tiseranas turi viską, ko reikia laimei: puikų butą, gerai apmokamą darbą, įdomių draugų... Tačiau jau dvejus metus gyvena be sekso. Kankinamas abejonių dėl savo socialinio statuso jis panyra į depresiją, kurios nebepajėgia užglaistyti beprasmiški kasdienybės ritualai.
Kodėl vieniems gyvenant aistringą seksualinį gyvenimą kiti priversti tenkintis masturbacija vienatvėje? Autorius Rafaelio nelaimės priežasčių siūlo ieškoti... rinkos dėsniuose. Juk pagal laisvosios rinkos principus veikiančioje visuomenėje žmonės varžosi ne tik dėl vietos darbo rinkoje, bet ir dėl vietos lovoje. O meilė šioje kovoje išnyksta. „Seksualinis liberalizmas – tai bandymas išplėsti kovos lauką“, – niūriai suvokia pagrindinis veikėjas.
„Kovos lauko išplėtimas“ (1994) – pirmasis M. Houellebecqo romanas, apdovanotas Prix de Flore už geriausią debiutą ir išpopuliarinęs rašytoją Europoje. Šiame romane autorius įvardijo pagrindinę XX–XXI a. socialinės katastrofos priežastį – individualizmą. Tai pamatinis žymiausio šiuolaikinio Prancūzijos rašytojo kūrinys, kurio idėjos vėliau išplėtotos „Elementariosiose dalelėse“ (1998), „Platformoje“ (2001), „Žemėlapyje ir teritorijoje“ (kitos knygos, 2013), „Pasidavime“ (kitos knygos, 2015).
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Michel Houellebecq
Leidykla Kitos knygos
ISBN 10 9786094272899
Išleidimo data 2017 birž. 26
Kategorija Modernioji
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai