Jaunatis

Stephenie Meyer
Elektroninė knyga
9.14 €

Jaunimui nuo 14 m. 
 
Tai nepaprastai įtemptas įsimylėjėlių Belos ir Edvardo meilės istorijos tęsinys. Aistringa, jaudinanti ir kupina stulbinamų netikėtumų bei posūkių, ši vampyrų saga jau tapo literatūros klasika.
Jaučiausi taip, lyg sapnuočiau vieną tų klaikių košmarų, kai turi bėgti, bėgti, kol plyš plaučiai, tačiau niekaip nepriverti kūno judėti greičiau. Broviausi pro žmonių spūstį, o kojos darėsi vis sunkesnės ir sunkesnės, bet milžiniško miesto laikrodžio rodyklės nesulėtėjo. Nepermaldaujama, abejinga jėga suko jas į neišvengiamą pabaigą – į visa ko galą.
Tačiau tai buvo ne sapnas, ir aš bėgau ne taip kaip košmare ir ne taip, kaip gelbėdama savo gyvastį; skubėjau vaduoti šio to daug brangesnio. Mano pačios gyvybė šiandien man maža tereiškė.
Belai Svan vienas dalykas svarbesnis net už gyvybę – tai Edvardas Kalenas. Tačiau mylėti vampyrą – dar pavojingiau, nei Bela kada nors įsivaizdavo. Edvardas jau ištraukė Belą iš vieno piktojo vampyro letenų, tačiau dabar, kai jų nepaprasti santykiai ima kelti grėsmę viskam, kas jiems brangu, jaunuoliai suvokia, kad rūpesčiai tik prasideda...
Stephenie Meyer – amerikiečių rašytoja, kuriai milžinišką populiarumą visame pasaulyje pelnė „Saulėlydžio“ saga. Ji išversta į 49 kalbas, parduota per 160 milijonų jos egzempliorių. Pagal šią knygų seriją pastatyti Holivudo filmai prikausto daugybės gerbėjų dėmesį. Lietuviškai galime skaityti ir kitas autorės knygas: „Sielonešė“, „Chemikė“, taip pat „Trumpas antrasis Bri Taner gyvenimas“, parašytą „Saulėlydžio“ sagos motyvais.

AutoriaiStephenie Meyer
LeidyklaAlma Littera
ISBN

9786090143940

Knygos kategorijaFantastika
Data

2021-09-26

Susijusios prekės

Vidurnakčio saulė
Vidurnakčio saulė
Saulėlydis
Saulėlydis
Užtemimas
Užtemimas
Brėkštanti aušra
Brėkštanti aušra