Vagies rašytojo gidas po Amsterdamą

(Elektroninė knyga)
Vagies rašytojo gidas po Amsterdamą Chris Ewan (Elektroninė knyga)
4,99 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Čarlis Hovardas ne vien rašo knygas apie profesionalų vagį, bet ir pats užsiima įsilaužimais.
Amsterdame plušėdamas prie naujausio romano rašytojas sulaukia paslaptingo amerikiečio prašymo per vieną vakarą iš poros būstų pavogti dvi, iš pažiūros, menkavertes beždžionių statulėles. Hovardas atsisako. Bet galų gale persigalvoja. Kai amerikietis miršta, o pats Čarlis trumpam uždaromas į policijos areštinę, vėliau pagrobiamas ir įkalinamas, jis ima suprasti padaręs klaidą, kuri gali labai brangiai kainuoti.
Pareigūnai įsitikinę, kad amerikietis krito nuo jo rankos. Kiti mano, jog Čarlis žino, kur ieškoti vis prapuolančių beždžionėlių. O tuo metu jam terūpi trys dalykai: ar pavyks išteisinti savo vardą? Ar įmanoma pasiglemžti didžiausią laimikį gyvenime? Ar sugebės užtaisyti naujausiame romane žiojinčią pasakojimo spragą?
Atsiliepimai
„Vagies rašytojo gidas po Amsterdamą“ — įspūdingas debiutas, komiškas detektyvas, kurio žavumą ir pasisekimą didžiąją dalimi nulemia įdomus antiherojus Čarlzas Hovardas. Chris Ewan taip lengvai kuria įsimintiną protagonistą ir priverčia jį kovoti su tikėtinu, gudriu žudiku, kad tai gali sukelti pavydą daugybei žinomesnių rašytojų. Nusikaltimai išaiškinamai puikiai, o pats Hovardas, naujai užgimęs, įžūlus veikėjas, paskatins skaitytojus nekantriai laukti kitų jo žygių.
* Publishers Weekly išskirtinės knygos recenzija
Stilinga ir akiplėšiška... Čarlio Hovardo veikėjas primena Patricijos Haismit romanų veikėją Riplį, nes su juo norisi susitikti dar ne kartą.
* Alan Guthrie, „Two-Way Split“ autorius, už savo knygą 2007-aisiais laimėjęs „Theakston’s Old Peculier“ kriminalinio metų romano premiją
Įtrauklu... istorija dėstoma iš pirmo asmens pozicijų, ir toks pasirinkimas jai labai praverčia... Hovardas turi galimybę tapti amoraliu Saimonu Templaru [Šventuoju]... knygoje netrūksta įrodymų, kad pasaulyje būna gerokai smagiau kai šventieji ir nusidėjėliai tarpusavyje susilieja.
* The Times

„Vagies rašytojo gidas po Amsterdamą“ savo nuotaika primena senosios mokyklos atstovų avantiūras. Čarlis turi humoro jausmą, jis pakankamai simpatiškas, kad laimėtų merginos prielankumą, o Chris Ewan rašymo stilius leidžia Čarliui vienu žingsniu lenkti skaitytoją, bet atskleisti užtektinai informacijos, kad manytumėte išsprendęs galvosūkį anksčiau už pagrindinį veikėją... išmoningi dialogai ir siužeto vingiai... Knygą labai malonu skaityti.
* CrimeSpree Magazine
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Chris Ewan
Leidykla Jotema
ISBN 10 9789955136385
Išleidimo data 2017 birž. 2
Kategorija Detektyvai
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai