Triušių medžiotojas

Lars Kepler
Elektroninė knyga
13.98 €

TRIUŠIŲ MEDŽIOTOJAS: sutikus jį gyventi liks 19 minučių – šeštasis detektyvo Jono Linos serijos romanas

Praeities nusikaltimai nenuskęsta užmarštyje… Nei aukšti postai, nei žinomumas, nei turtas neapsaugo nuo keršto ir liguistos neapykantos.

… Savo namuose mįslingomis aplinkybėmis nužudomas vienas iš aukščiausių šalies politikų, bylai suteikiamas slaptumo grifas, ji siejama su terorizmu. Tačiau viskas kitaip, nei atrodė. Iš kalėjimo šios bylos tyrimui paleidžiamas detektyvas Jonas Lina, kuris narplioja keistą nusikaltimą, nes „nusikaltėlis medžioja dešimt triušių ir ketina nužudyti juos visus“. Detektyvas imasi pavojingo ir įtempto tyrimo, bandydamas įsismelkti į žudiko smegenis…

Ar kerštas – geriausia išeitis? Ar jis visada pagrįstas? Gal praeities įvykiai turi kitą istoriją?

Tarptautinės sensacijos, tapusios bestseleriu kiekvienoje iš 50 šalių, kurioje buvo išleista, autoriaus Larso Keplerio paieškos taip pat primena detektyvą. Kai net du garsūs švedų rašytojai oficialiai atsižadėjo Hipnotizuotojo autorystės, vieno dienraščio žurnalistai atkapstė, jog po Larso Keplerio slapyvardžiu slepiasi Alexanderis ir Alexandra Ahndorilai, švedų rašytojų pora. Priremti prie sienos ir apakinti blyksčių, jie pareiškė: „Parašyti knygą – ne nusikaltimas.“ Taip gimė garsiausia šiuolaikinė Švedijos detektyvų žvaigždė, pardavimais lenkianti visus kitus detektyvų autorius, o kritikų lyginama su Jo Nesbø ir Stiegu Larssonu.

Sutikus jį gyventi liks 19 minučių… 15 milijonų egzempliorių knygų šioje serijoje pardavęs švedų detektyvo superžvaigždė Lars Kepler pristato šeštąjį detektyvo Jono Linos serijos romaną TRIUŠIŲ MEDŽIOTOJAS.

AutoriaiLars Kepler
LeidyklaObuolys
ISBN

9786094841309

Knygos kategorijaDetektyvai
Data

2020-09-30

Susijusios prekės

Hipnotizuotojas
Hipnotizuotojas
Košmaras
Košmaras
Ugnies liudininkas
Ugnies liudininkas
Smėlio žmogus
Smėlio žmogus
Persekiotojas
Persekiotojas
LOZORIUS
LOZORIUS