Trečioji auka

Lisa Gardner
Elektroninė knyga
7.26 €

Praeitis nesibaigia...
Nenusakomo blogio įvykis sudraskė idiliško Beikersvilio miestelio Oregone ramybę, ir kadaise buvę taikūs jo gyventojai reikalauja teisingumo. Ir nors vienas berniukas prisipažino įvykdęs siaubingą nusikaltimą, įkalčiai pasėja abejonių dėl jo kaltės.
Pareigūnė Reinė Koner, vadovaujanti žmogžudystės tyrimui, atsiduria prieštaravimų sūkuryje. Viskas pernelyg pažįstama; naktimis ją vėl ima lankyti košmarai, grasinantys paviešinti slaptas nuodėmes. Bet, berniuko gyvybei kabant ant plauko, Koner, ieškodama tikrojo žmogžudžio, pasiryžta jokioms aplinkybėms neleisti savęs stabdyti. 
Padedama Federalinio tyrimų biuro profilių sudarymo eksperto Pirso Kvinsio, Reinė prieina prie mirtinos tiesos kur kas arčiau, nei pati suvokia. Kadangi netoliese, pasislėpęs šešėliuose, ją stebi vyras ir mąsto apie savo kitą žingsnį. Jis žino apie jos paslaptis. Jis žudo dėl smagumo. Jis jau atnešė mirtį į Beikersvilį, jau suskaldė jo bendruomenę. Bet čia jis atvyko išties tik dėl Reinės — ir niekur nedings, kol jos nesunaikins...
Atsiliepimai
Įtampos kupinas romanas žiemos vakarams. Šis trileris pasižymi gausa gyvų, tikroviškų dialogų ir žavesį keliančių personažų.
* Publishers Weekly
Dėmesį kaustanti, kvapą gniaužianti įtampa.
* Iris Johansen

AutoriaiLisa Gardner
LeidyklaJotema
ISBN

9789955138914

Knygos kategorijaDetektyvai

Susijusios prekės

Ieškokite manęs
Ieškokite manęs
Tobulas vyras
Tobulas vyras
Niekada neprasitark
Niekada neprasitark