Smėlio žmogus

Lars Kepler
Elektroninė knyga
10.98 €

SMĖLIO ŽMOGUS: jis pagrobs tave, kol sapnuosi – ketvirtasis detektyvo Jono Linos serijos romanas

15 milijonų egzempliorių knygų šioje serijoje pardavusio švedų detektyvo superžvaigždės Lars Kepler ketvirtasis detektyvo Jono Linos serijos romanas SMĖLIO ŽMOGUS.

 „Girdėjau jį tamsoje… Jo pirštų galiukai skimbčioja, kai jis pasemia iš maišelio smėlio. O tada…”

Žvarbią žiemos naktį traukinio mašinistas ant tilto vos išvengia susidūrimo su jaunu vyru. Ligoninėje paaiškėja, kad smarkiai karščiuojantis, legionelioze sergantis Mikaelis Koler-Frostas jau prieš septynerius metus paskelbtas mirusiu. Jis, dingęs iš namų su seserimi prieš trylika metų, laikytas serijinio žudiko Jureko Valterio auka. Tiesa, neoficialiai. Komisarui Jonui Linai taip ir nepavyko įrodyti, kad Jurekas, prieš septynerius metus suimtas ir uždarytas griežtojo režimo teismo psichiatrijos skyriaus izoliatoriuje, yra susijęs su daugybe kitų neišaiškintų žmonių dingimų. Kai komisaras ima tirti, kur buvo „mirusysis“ visus tuos metus, netikėti įrodymai priverčia atversti seniai pamirštą bylą. Tik šįkart laiko jie neturi. Kažkam teks įsismelkti į patologinio žudiko smegenis, kad ir kuo tai grėstų…

 Tarptautinės sensacijos, tapusios bestseleriu kiekvienoje iš 50 šalių, kurioje buvo išleista, autoriaus Larso Keplerio paieškos taip pat primena detektyvą. Kai net du garsūs švedų rašytojai oficialiai atsižadėjo Hipnotizuotojo autorystės, vieno dienraščio žurnalistai atkapstė, jog po Larso Keplerio slapyvardžiu slepiasi Alexanderis ir Alexandra Ahndorilai, švedų rašytojų pora. Priremti prie sienos ir apakinti blyksčių, jie pareiškė: „Parašyti knygą – ne nusikaltimas.“ Taip gimė garsiausia šiuolaikinė Švedijos detektyvų žvaigždė, pardavimais lenkianti visus kitus detektyvų autorius, o kritikų lyginama su Jo Nesbø ir Stiegu Larssonu.

 

AutoriaiLars Kepler
LeidyklaObuolys
ISBN

9786094841262

Knygos kategorijaDetektyvai
Data

2020-09-30

Susijusios prekės

Hipnotizuotojas
Hipnotizuotojas
Košmaras
Košmaras
Ugnies liudininkas
Ugnies liudininkas
Persekiotojas
Persekiotojas
Triušių medžiotojas
Triušių medžiotojas
LOZORIUS
LOZORIUS