Persekiotojas

Lars Kepler
Elektroninė knyga
10.98 €

PERSEKIOTOJAS: kai manei, kad esi viena… jis tave stebi – penktasis detektyvo Jono Linos serijos romanas

Kai šviesos uždegtos, persekiotojas mato tave iš lauko. Kai šviesos užgęsta, nematai persekiotojo, kuris jau viduje. Užrakinkite duris ir užtraukite užuolaidas – 15 milijonų egzempliorių knygų šioje serijoje pardavęs švedų detektyvo superžvaigždė Lars Kepler pristato naują šedevrą. Penktoji knyga apie komisarą Joną Liną pagerino visus populiarumo rekordus. Ji buvo išversta į daugybę užsienio kalbų ir išleista milijoniniais tiražais.

Policija gauna trumpą filmuką. Žmogus su kamera iš sodo slapta filmuoja moterį už lango. Kitą dieną ji randama žiauriai subadyta peiliu. Policija gauna antrą filmuką, bet nustatyti, kokia moteris nufilmuota jame, kol neįvyko nelaimė, nėra jokių galimybių. Aišku tik, kad veikia serijinis žudikas. Nelaimingos nužudytosios moters vyrą taip sukrečia žmogžudystė, kad jis ištiktas šoko sutvarko visus namus ir paguldo žmoną į lovą. Galbūt jis rado ką nors labai svarbaus, bet nelaimėlio būklė kliudo policijai jį apklausti. Pagelbėti kviečiamas talentingas psichiatras ir hipnotizuotojas Erikas Marija Barkas, tačiau tai, ką vyras papasakoja, verčia gydytoją meluoti policijai…

Tarptautinės sensacijos, tapusios bestseleriu kiekvienoje iš 50 šalių, kurioje buvo išleista, autoriaus Larso Keplerio paieškos taip pat primena detektyvą. Kai net du garsūs švedų rašytojai oficialiai atsižadėjo Hipnotizuotojo autorystės, vieno dienraščio žurnalistai atkapstė, jog po Larso Keplerio slapyvardžiu slepiasi Alexanderis ir Alexandra Ahndorilai, švedų rašytojų pora. Priremti prie sienos ir apakinti blyksčių, jie pareiškė: „Parašyti knygą – ne nusikaltimas.“ Taip gimė garsiausia šiuolaikinė Švedijos detektyvų žvaigždė, pardavimais lenkianti visus kitus detektyvų autorius, o kritikų lyginama su Jo Nesbø ir Stiegu Larssonu.

 

AutoriaiLars Kepler
LeidyklaObuolys
ISBN

9786094841279

Knygos kategorijaDetektyvai
Data

2020-09-30

Susijusios prekės

Hipnotizuotojas
Hipnotizuotojas
Košmaras
Košmaras
Ugnies liudininkas
Ugnies liudininkas
Smėlio žmogus
Smėlio žmogus
Triušių medžiotojas
Triušių medžiotojas
LOZORIUS
LOZORIUS