Nuodytojo duktė

(Elektroninė knyga)
Nuodytojo duktė Sara Poole (Elektroninė knyga)
8,10 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Istorijoje sunku būtų rasti kitą tokią giminę kaip Bordžijų – giminę, kurią galima apkaltinti visais įmanomais nusikaltimais: politiniais sąmokslais, šventvagystėmis, žmogžudystėmis, incestu. Tačiau net didžiausi jų priešai negalėtų paneigti, jog būtent šios giminės atstovai traukė Italiją iš Viduramžių tamsos. Tai kas gi iš tikrųjų buvo Bordžijos? Jokių skrupulų neturintys niekšai ar talentingos, neblėstančiu žavesiu apdovanotos asmenybės?
Karščiu alsuojančią 1492-ųjų vasarą Romoje žiauriai nužudomas alchemikas. Niekas neabejoja, kad jo mirtis susijusi su šiurpia paslaptimi. Romoje ir Vatikane sklando didelių pavojų ir grėsmingų permainų nuojauta.
Tvirtai pasiryžusi atkeršyti už tėvą Frančeska Džordano sulaužo nusistovėjusias normas ir grėsmingojo kardinolo Rodrigo Bordžijos rūmuose išsikovoja teisę užimti nuodytojo pareigas, kurias anksčiau ėjo jos tėvas. Jauna moteris įgauna kardinolo pasitikėjimą, krinta į akį jo sūnui Čezarei, tačiau kaipmat patenka į pavojingų intrigų sūkurį.
Persekiodama tėvo žudiką Frančeska keliauja klastos ir apgavysčių labirintais. Likimas ją tai nubloškia į patį Romos visuomenės dugną – žydų getą, tai išmeta iki pat ištvirkusio Vatikano aukštumų. Galiausiai kerštas už tėvo mirtį suveda į akistatą su pačiomis galingiausiomis jėgomis, kurios, siekdamos savo tikslų, į pagalbą pasitelkia tamsiausias jos pačios sielos kerteles ir troškimus... Tačiau kai kas ryžtasi padaryti viską, kad išgelbėtų jaunos moters gyvybę ir sielą....
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Sara Poole
Leidykla Alma Littera
ISBN 10 9786090106136
Išleidimo data 2012 saus. 1
Kategorija Detektyvai
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai