Įniršis Romoj

Chloé Esposito
Elektroninė knyga
9.73 €

Alvinai Naitli pavyko pasiglemžti gražios ir išlepintos sesers Betės gyvenimą, bet Alvė veikiai supranta, kad už pavogtą dvynės tapatybę mokės didelę kainą. Ypač po to, kai Sicilijoje randamas negyvos Betės kūnas. Tačiau policija – toli gražu ne vienintelis dalykas, dėl kurio Alvei reikia nerimauti. Praleidusi naktį Londono viešbutyje „Ritz“ su gražuoliu meilužiu, ryte supranta, kad Nino paspruko su jųdviejų pavogtu lambordžiniu ir dviem milijonais eurų.
Bet Alvė niekada nesistengė bėgti nuo iššūkių. Ji atvira širdimi priima savo tamsiąją pusę ir, įsitraukdama į mirtiną katės ir pelės žaidimą, ima persekioti išdaviką per visą Europą, kol galiausiai atsiduria prabanga tviskančioj Romoj. Nė pragare nerastum tiek įniršio, kiek jo turi atstumta moteris, – tik ar Alvė spės įvykdyti savo keršto planą, iki ją pavys pačios padaryti nusikaltimai? 
Prikaustanti antiherojė!
US Weekly
Daugiaplanis nuotykių trileris su gero humoro užtaisu.
Booklist
Chloé Esposito (Chlojė Espozito) – britų rašytoja. Oksfordo universitete baigė anglų kalbos ir literatūros studijas, yra dirbusi anglų kalbos mokytoja bei mados žurnaliste. Įniršis Romoj – antroji trilogijos knyga, kuri, kaip ir pirmasis trilogijos romanas Klasta Sicilijoj, bus išleista daugiau kaip 20 šalių.

AutoriaiChloé Esposito
LeidyklaBaltos lankos
ISBN

9786094792526

Knygos kategorijaDetektyvai

Susijusios prekės

Klasta Sicilijoj
Klasta Sicilijoj