Hipnotizuotojas

Lars Kepler
Elektroninė knyga
10.98 €

HIPNOTIZUOTOJAS: Lars Kepler detektyvo šedevras – pirmasis detektyvo Jono Linos serijos romanas

15 milijonų egzempliorių parduotas tarptautinis bestseleris Nr. 1!

 Kaip ugnis.

Visai kaip ugnis.

Tokiais pirmais užhipnotizuoto berniuko žodžiais prasideda stingdantis psichologinio detektyvo košmaras. Po žiaurių šeimos skerdynių Stokholmo priemiestyje liko vienas liudininkas – penkiolikametis sūnus Josefas Ekas. Jo būklė neleidžia apklausti, todėl komisaras Jonas Lina mato vienintelę išeitį ekstremalioje situacijoje – ieškoti hipnotizuotojo pagalbos.

Erikas Marija Barkas jau dešimt metų neužsiima šia praktika, tačiau padaro išimtį Josefui, tikėdamasis, jog taip išgelbės dingusią jo seserį Eveliną. Kai hipnotizuotojas sulaužo sau duotą priesaiką ir pasineria į vaikino sąmonę, išaiškėja tiesa, kur kas labiau šokiruojanti, nei jis galėjo įsivaizduoti. Paties gydytojo šeimai iškilusi grėsmė priverčia Eriką sugrįžti į siaubingą savo praeitį.

Tarptautinės sensacijos, tapusios bestseleriu kiekvienoje iš 50 šalių, kurioje buvo išleista, autoriaus Larso Keplerio paieškos taip pat primena detektyvą. Kai net du garsūs švedų rašytojai oficialiai atsižadėjo Hipnotizuotojo autorystės, vieno dienraščio žurnalistai atkapstė, jog po Larso Keplerio slapyvardžiu slepiasi Alexanderis ir Alexandra Ahndorilai, švedų rašytojų pora. Priremti prie sienos ir apakinti blyksčių, jie pareiškė: „Parašyti knygą – ne nusikaltimas.“

Taip gimė garsiausia šiuolaikinė Švedijos detektyvų žvaigždė, pardavimais lenkianti visus kitus detektyvų autorius, o kritikų lyginama su Jo Nesbø ir Stiegu Larssonu.

AutoriaiLars Kepler
LeidyklaObuolys
ISBN

9786094841255

Knygos kategorijaDetektyvai
Data

2020-09-30

Susijusios prekės

Košmaras
Košmaras
Ugnies liudininkas
Ugnies liudininkas
Smėlio žmogus
Smėlio žmogus
Persekiotojas
Persekiotojas
Triušių medžiotojas
Triušių medžiotojas
LOZORIUS
LOZORIUS