Gimę nusikalsti

Kimberley Chambers
Elektroninė knyga
7.26 €

Kartais nusikalsti apsimoka, tačiau kokia kaina?
Kai kurie žmonės yra gimę nusikalsti.
Skurdžiai augęs socialinių būstų rajone, Džeisonas Ramplingas pasiryžęs pakeisti savo gyvenimą. Vaikinas griebiasi bet kokių galimybių savo tikslui įgyvendinti, begėdiškai pasinaudoja savo gražia išvaizda ir gebėjimais užsidirbti vieną kitą svarą. Gyvenimas paprastas, kai turi pinigų. 
Kai kuriuos žmones tai sužlugdo
Ištekėjusi už Džeisono, Melisa manosi atradusi aukso luitą. Šalia jo ji nebeatrodo tuščia vieta. Bet nelengva laukti, kada vyras pareis namo ar pasigirs beldimas į duris. Duodama įžadus, Melisa pasirašė sau nuosprendį, bet ar ji galės su tuo susitaikyti?.. 
Kiti pasirengę dėl to žudyti
Atlikęs bausmę kalėjime, Džeisonas ketina pasitraukti, bet reikia prasukti dar vieną reikalą, didžiausią iš visų, kuris išspręstų visas jų problemas. Tačiau šis žaidimas gali kainuoti jiems viską...
Atsiliepimai
Kvapą gniaužianti istorija, atspindinti šiurpią realybę. 
* Guardian
„Gimę nusikalsti“ — brutaliai realistiška, epiška ir su nenuspėjama atomazga. Esu didelis Kimberley Chambers gerbėjas.
* Jaime Raven
Jei mėgstate kraupius romanus apie banditus, ši knyga jums patiks. 
* Rachel Abbott
Puikus vienos iš mūsų mėgstamiausių detektyvų rašytojų romanas. 
* Closer
Šiurpi istorija su pribloškiančia atomazga... įtampa neapleidžia nuo pirmo iki paskutinio puslapio. 
* OK
Šis meistriškai sukurtas, aštrus, neleidžiantis nuobodžiauti romanas kausto dėmesį iki pat pabaigos. Įspūdinga istorija apie išdavystę, smurtą ir meilę. Pirkit. Skaitykit. Jums patiks. Man patiko. 
* Amanda Prowse
Kimberley Chambers  ¬¬— romanų apie visuomenės padugnių gyvenimą karalienė... atsikvėpti neleidžiantis, kupinas netikėtų posūkių skaitinys. 
* Bella
Fantastiška istorija apie smurtą, išdavystes ir šeiminius ryšius... lengva skaityti ir sunku padėti  į šoną. 
* News of the World 
Apie autorę
Sunday Times išrinkta populiariausia autorė Kimberley Chambers gyvena Rytų Londone, kur kitados yra dirbusi ir diskotekos vedėja, ir prekiavusi gatvėje, ir vairavusi taksi. Šiuo metu ji visiškai atsidėjusi kūrybai. 
Autorė išleido vienuolika romanų, įskaitant didžiulės sėkmės sulaukusius „Butlers Series“ bei „The Mitchell / O‘Hara Saga“. 
Kimberley Chambers romanuose dominuoja brutalus Ist Endo/Esekso nusikaltėlių gyvenimas. Jos išskirtinis stilius, kupinas humoro, šilumos ir smurto, pelnė jai ištikimą ir vis augantį gerbėjų būrį.
Kimberley pradėjo rašyti jau būdama trisdešimt aštuonerių, kai nusprendė pakeisti gyvenimą ir parašyti savo pirmąjį romaną „Billie Jo“.
Jos romanas „Gimę nusikalsti“ iškart pateko į Sunday Times perkamiausių knygų sąrašą.

AutoriaiKimberley Chambers
LeidyklaJotema
ISBN

9789955138747

Knygos kategorijaDetektyvai