Ankstesnė mergina

(Elektroninė knyga)
Ankstesnė mergina J.P. Delaney (Elektroninė knyga)
9,25 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Surašykite visus turimus daiktus, kurie atrodo būtini jūsų gyvenime.
Tai pirmoji užduotis, kurią skiria architektas Edvardas Monkfordas žmonėms, norintiems apsigyventi jo suprojektuotame ir pastatytame name. Tradicinės Londono architektūros peizaže šis namas išsiskiria originaliomis formomis, minimalistiniu apstatymu ir aukščiausio lygio informacinėmis technologijomis.
Tokiame name gyventi gali tik ypatingi nuomininkai. Bėgantys nuo slegiančių netekčių ir bauginančių prisiminimų, sutinkantys paklusti išmaniojo namo kūrėjo suformuluotoms gyvenimo taisyklėms. Jokių naujų daiktų, baldų, puošmenų, kilimų, knygų, augintinių ir vaikų... Sterili tvarka, geležinė drausmė ir nuolatinė kontrolė.
Ir vis dėlto namas ir taisyklės tėra tik šydas, slepiantis tamsias jo savininko paslaptis.
Po skaudžios netekties gyvenimo orientyrus praradusi Džeinė sulaukia pasiūlymo apsigyventi unikaliame name. Ją sužavi ne tik apartamentai, bet ir charizmatiškas, paslaptingas jų savininkas. Tačiau kunkuliuojančių jausmų verpetuose netrūksta ir šešėlių. Paaiškėja, kad anksčiau name paslaptingomis aplinkybėmis mirė nuomininkė Ema. Jos vaikinas Saimonas įsitikinęs, kad tai buvo žmogžudystė. Ieškodama atsakymų Džeinė leidžiasi į pavojingą kelionę, galinčią ją ne tik apsaugoti, bet ir pražudyti.
ANKSTESNĖ MERGINA patiks visiems bestselerio DINGUSI gerbėjams.
„Oskaro“ laureatas režisierius Ronas Howardas, sukūręs tokius filmus kaip „Da Vinčio kodas“, „Nuostabus protas“, pagal šią knygą jau rengia kinematografinę versiją ekranui.
„Jaudinantis ir nepaliaujamai stebinantis, o svarbiausia – tobulai sustyguotas, psichologinės įtampos sklidinas romanas.“
Lee Child, New York Times geriausiai parduodamas autorius
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius J.P. Delaney
Leidykla Alma Littera
ISBN 10 9786090128565
Išleidimo data 2017 spal. 17
Kategorija Detektyvai
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai