Daktaras Proktoras ir laiko vonia

(Elektroninė knyga)
Daktaras Proktoras ir laiko vonia Jo Nesbo (Elektroninė knyga)
6,08 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

Biulė ir Liza gauna keistoką atviruką iš Paryžiaus. Jis nuo Daktaro Proktoro. Tačiau kodėl profesorius atviruke žodžius užrašė atvirkščiai? Atrodo jam gresia nelaimė! Jaunieji bičiuliai išvyksta paskui profesorių į Paryžių. Tai tik kelionės pradžia, nes išradingų išradimų kūrėjas Daktaras Proktoras sukūrė laiku keliaujančią vonią!
Liza su Biule vyksta paskui profesorių į Napoleono laikus, Vaterlo mūšį, aplanko daug istorinių vietų, sutinka garsiausių asmenybių. Kelionė laiko vonia žada kvapą gniaužiančių nuotykių viduramžiuose. Tik ar jiems pavyks išgelbėti profesorių ir jo didžiąją meilę – Džuljetą Margarin?
Knygų „Daktaras Proktoras ir laiko vonia“ bei „Daktaras Proktoras ir pirstukonautai“ autorius Jo Nesbø (Jo Nesbė) yra vienas geriausių šių laikų detektyvinių ir kriminalinių romanų rašytojų, jau pelnęs keletą premijų ir apdovanojimų. Nuotaikingos „Daktaro Proktoro“ knygelės su šmaikščiomis iliustracijomis iškart užkariavo mažųjų skaitytojų širdis. Apie daktaro Proktoro, keisto profesoriaus, ir mažojo raudonplaukio Biulės nuotykius vaikai skaito jau daugiau nei 22-jose pasaulio šalyse. Smagus pasakojimas lyginamas su Roaldo Dahlo (Roaldo Dalio) knygomis: „Čarlis ir šokolado fabrikas“, „Matilda“, „Raganos“.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Jo Nesbo
Leidykla Alma Littera
ISBN 10 9786090111789
Išleidimo data 2013 saus. 1
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai