Arklienos kumpis

(Elektroninė knyga)
Arklienos kumpis Charles Bukowski (Elektroninė knyga)
6,94 €

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Detalės

„Arklienos kumpis“– autobiografinis Charleso Bukowskio romanas, kritikų laikomas vienu brandžiausių šio autoriaus kūrinių. Šiurkšti, kieta, nepagražinta vaikystė ir paauglystė ekonominės depresijos apimtoje Amerikoje perteikta „didžiajam Bukui“ būdingu nuoširdžiu ir ironišku stiliumi.
Romano herojus – spuoguotas paauglys Henkas Činaskis – lanko visiškų blogiukų mokyklą, lyg išprotėjęs žaidžia beisbolą, be saiko mušasi su bendraamžiais ir kone kasdien gauna į kalį nuo despoto tėvo. Vaikystėje patirtas skurdas, smurtas ir seksualinės frustracijos Ch. Bukowskio prisiminimuose virto iš koto verčiančios įtaigos literatūra.
Apie autorių
Charles Bukowski gimė 1920 metais, Andernache, Vokietijoje, tačiau kai jam sukako treji, šeima persikėlė į JAV. Jis užaugo Los Andžele, kuriame praleido didžiąją dalį savo gyvenimo ir kuris tapo daugelio jo kūrinių pagrindu. Pirmąjį savo apsakymą jis išspausdino dar 1944 metais, būdamas dvidešimt ketverių, o poeziją rašyti pradėjo gana vėlai - trisdešimt penkerių. Charles Bukowski tapo vienu ryškiausių savo epochos Amerikos poetų, pagarsėjo drastišku elgesiu, isteblišmento ignoravimu, viešomis girtuoklystėmis ir skandalais, kurie tik sustiprino jo, kaip nonkonformistinio literato aurą ir anaiptol nesumažino jo populiarumo
Charles Bukowski mirė 1994 m., ką tik pabaigęs savo paskutinį romaną Pulp (Skaitalas, liet. 2005). Jis išleido virš keturiasdešimt penkių poezijos ir prozos knygų, tarp kurių tokie romanai kaip Post Office (1971, liet. „Paštas“, 2005), Factotum 1975, Women (1978, liet. „Moterys“, 2006 m.), Ham on Rye (1982)”, Holywood (1989) ir apsakymų rinkiniai Notes of a Dirty Old Man (1969) Most Beautiful Women in Town (1973 ).
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Autorius Charles Bukowski
Leidykla Kitos knygos
ISBN 10 9786094271076
Išleidimo data 1970 saus. 1
Apžvalgos

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų vertinimas
1 1 Žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Jūsų apžvalga
Komentarai